Iš kairės – E. Silevičiūtė, A. Valikonytė, M. Latanauskaitė.

Sportas

Iš tarptautinio šachmatų festivalio – su medaliais

Virginija SAVICKIENĖ

 

Anykščiuose, Menų inkubatoriuje, vyko tarptautinis šachmatų festivalis „Ruduo Anykščiuose 2023“, kuriame be Lietuvos atstovų dalyvavo ir svečių iš Latvijos bei Lenkijos. Vyko du turnyrai Open A visiems, o Open B – vaikams ir jaunučiams iki 12 metų su atskiromis U08 ir U10 įskaitomis.

A turnyre puikiai žaidusi Agnė Mickūnaitė (reitingas 1679) iškovojo pirmą vietą iki 18 metų žaidėjų grupėje ir trečią vietą tarp moterų. Agnė sužaidė įspūdingą partiją prieš Latvijos didmeistrį Toms Kantans (reitingas 2419). Svečias buvo priverstas pasiduoti ir patyrė vienintelį pralaimėjimą turnyre.

Taip pat puikiai žaidė ir Mėta Mikulinaitė, bet jai iki prizinės vietos pritrūko, žaidėjų iki 14 metų grupėje buvo ketvirta.

Vaikų turnyre rungėsi net dvylika Ukmergės sporto centro šachmatininkų, tad medalių iškovota daugiau. Sportininkų iki dvylikos metų grupėje pirmą vietą iškovojo Tajus Augūnas, antrą – Adas Valikonis. Aštuonmečių grupėje puikiai sužaidė Edvinas Latanauskas, užėmęs ketvirtą vietą, Margiris Laimis Žmuida buvo penktas. Tarp mergaičių nugalėtoja tapo Amilė Valikonytė, antrą vietą iškovojo Evita Silevičiūtė, trečią – Mingailė Latanauskaitė.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas