A. Kopūstas, R. Pivoras.

Aktualijos, Naujausi

Ilgamečiai Ukmergės politikai stabdo narystę LVŽS

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) rugsėjo 22-ąją išplatino pranešimą, kuriame rašo, jog Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariai Algirdas Kopūstas ir Romas Pivoras penktadienį pateikė prašymus LVŽS Ukmergės skyriui stabdyti jų narystę partijoje iki bus įvertinta, ar šie politikai galėjo pažeisti Ukmergės savivaldybės taryboje galiojusią išmokų tarybos nariams naudojimo ir atsiskaitymo už jas tvarką.

„Šiandien abu politikai pateikė prašymus laikinai stabdyti jų narystę partijoje. Abu kolegos apgailestauja, kad nepakankamai įvertino aplinkybes, ir nepagalvojo, jog visuomenei ir rinkėjams gali kilti regimybė dėl jų naudotų tarybos nario išmokų panaudojimo skaidrumo. Aš savo ruožtu atsiprašau dėl tokios situacijos, kad nebuvo laiku užkardintos abejonės politikų sąžiningumu“, – pranešime cituojamas LVŽS Ukmergės rajono skyriaus pirmininkas, Seimo narys Juozas Varžgalys.

Šios partijos darbo grupės dėl savivaldybių tarybų narių gautų išmokų panaudojimo skaidrumo vadovė, Seimo narė Guoda Burokienė teigia, jog LVŽS yra nuosekli ir laikosi pozicijos, jog partijos nariai, dėl kurių veiksmų visuomenėje kyla abejonių jų veiklos skaidrumu, turėtų patys laikinai stabdyti narystę partijoje – iki jų veiklą įvertins atitinkamos valstybinės institucijos.

„Priešingu atveju partija kiekvienu atveju yra pasirengusi reaguoti ir priimti sprendimus pati“, – pažymi G. Burokienė.

Tęsiantis visuomenininko Andriaus Tapino pavasarį pradėtai iniciatyvai „Skaidrinam“, kuomet viešinamos savivaldybių tarybų narių ataskaitos, penktadienį publikuota žurnalistės Margaritos G. Vrublevskės Ukmergės rajono tarybos narių kanceliarinių išlaidų apžvalga.

Pavasarį kilus skandalui dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, Specialiųjų tyrimų tarnyba yra pradėjusi ikiteisminius tyrimus dėl Vilniaus miesto, Kauno miesto, Šiaulių miesto, Kauno rajono, Neringos, Mažeikių, Šilutės, Pagėgių, Ignalinos, Jonavos, Lazdijų, Alytaus rajono savivaldybių.

„G. ž.“ inform.

Nuotraukos iš redakcijos archyvo

Palikite komentarą apie straipsnį

 • STT nustatis :
  /www.infolex.lt/ta/66150:str183
 • To to egotor :
  Pasisavinimo tipai Galima atskirti du pagrindinius grobstymo tipus. Abiem atvejais turi būti piktavališkas elgesys. Pasisavinimas arba grobstymas: Pareigūnas ar valdžios institucija, atsakinga už viešųjų išteklių valdymą, taiko juos savo asmeniniams interesams ir integruoja į savo tėvynę. Pasisavinimas ar netinkamas naudojimas: Pareigūnas nepriskiria savo valdomų išteklių, o labiau juos nukreipia ne tam tikslui, kuriam jie turėtų būti naudojami.
 • to egotor :
  Nusiramink, niekas ten nieko negrobste. Nesupranti, tai ir nerasynek.
 • EGOTOR :
  Visus tuos metus savivaldybės finansų skyrius priminėjo ir matė tuos čekius ir sąskaitas-faktūras , bet tylėjo , kartu grobstydami su tarybos nariais. Reikėtu tai pat pašalinti iš savivaldybės visą finansų skyriaus darbuotojas , nes jos yra tai pat prisidėjusios prie grobstymo mokesčių mokėtojų pinigų
 • Vietinis :
  Šlykštynės...
 • ogo :
  čia dar "svarsto" ar galėjo???? geras
 • Nu nu :
  Dudenas i seima ruosiasi ...ir kas balsuos? O zinkevicius i ES .... Partijos vadovybe ko tyli? Lauk tokius partijos narius, Net cekiukais nesidrovejo manipuliuoti... O ko mes dar nezinom ... ? zino tik STT ... girdejau kad lankesi ... taujenuose
 • €$€£€ :
  Seni jau nuo sovietijos žino kaip vogti. Bet va, jaunas K. Zinkevičius iš kur išmoko? Labai jis nuvylė. Tik atėjęs, o jau pirštai į save lenkti.
 • iki galo :
  https://youtu.be/Yn_c1PSXtyU?si=lBYRKBqKUpGygFjv
 • Jurgita :
  Poliklinikos vedėjas mato gal ir Meilienės (psichetrės)pacientus Dainora ir Jokūbą Kriaučiūnus.Kalio trūksta vaikams nuo per didelės dozės psichotropinių vaistų, vaikų akių vyzdžiai būna išplėsti, todėl skaityti ir raynegali.Psichetrus į teismą,o ne vedėją.
 • Jurgita :
  Buhalterė atsakinga savivaldybėje.Pensininkams tikrai dirbti nereikia,nes Sodra moka išmoka pagal stažą.Kompiureriais tikrai nevisos įstaigos aprūpina, todėl medikui kompiuterio reikia naujo.Ukmerges pirminio sveikatos centro kraujo pajamimui važiuoja seselės į namus,tai kūro mašinos ima visos.Tikrai gydytojo kaltės nėra,kur važiuoja seselės kraujo namo imti pas ligonius. Kodėl psichetrų nematote kai 4 metų vaikams rašo psichotropinius vaistus ir vaikų vyzdžiai būna išlėsti.Meilienė psichetrė Ukmergėje piktnaudžiauja psichotropiniais vaistais.Kalio vaikams trūksta nuo Meilienės rašomų psichotropinių vaistų.
 • //// :
  O kur balciuniene ...
 • rinkejas :
  niekur neikite!!!mes rajono gyventojai labai prasome- kas mus juokins "pasiūlymais ir valdymu"?. kas nesusivoks Verkiuose? būkit žmonės, pasilikit
 • senjora :
  Tai ir kiti turėtų nešti kudašių.Ar jiems gėda?Tikrai ne.
 • Vycka :
  Tokius svolačius tik prie sienos...kraujasiurbiai,šlykštynės.
 • (⁠☞⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠☞ :
  Tai ką seni bebrai...užtvanka dega???...
 • nuodas :
  dedukai , eikit pailseti , pagivenkite del saves , guokite atsipusti nuo jusu senatves marazmo. gana . i pensija anuku daboti . atejo nauji laikai ,baigesi komunizmas.
 • Kapustai :
  Kiek "valgo" džiaguaras? Daugiau nei Karbiauskio Cadilac'as?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas