Aktualijos, Naujausi

Baigtas įvažiavimo į sodininkų bendriją ir Pušelės gatvės kapitalinis remontas

Įvažiavimo į sodininkų bendriją „Pušelė“ ir Pušelės gatvės (Antakalnio I k., Lyduokių sen.) kapitalinis remontas buvo pradėtas sausį, rajono savivaldybei pasirašius sutartį su AB „Hisk“. Per pusmetį įrengta nauja kelio dangos konstrukcija, apšvietimas, iškilūs greičio mažinimo kalneliai, horizontalusis ženklinimas ir kelio ženklai, dešinėje pusėje iki SB „Pušelė“ pradžios nutiestas pėsčiųjų-dviračių takas, sutvarkyti kelkraščiai. Pušelės gatvėje pakloti lietaus surinkimo tinklai. Iš viso sutvarkyta ir išasfaltuota apie 1,5 km kelio. Šios sutarties kaina – 1 mln. 200 tūkst. Eur.

Prieš tai buvo tiesiami vandentiekio ir nuotekų tinklai. Pagal UAB „Ukmergės vandenys“ projektą „Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų statyba Antakalnio I k., Lyduokių sen., Ukmergės r. sodininkų bendrijoje „Pušelė“. Darbai prasidėjo 2022 m. birželio 15 dieną. Įgyvendinant projektą patiesta apie 3 254 metrus vandentiekio ir beveik 3 308 metai nuotekų tinklų. Sodininkų bendrijoje „Pušelė“ prie tinklų prijungti 74 būstai, kurių savininkai pasirašė įsipareigojimus dėl prisijungimo.

Kadangi atlikus anksčiau minėtus darbus gatvės danga buvo iškasinėta ir suardyta, nuspręsta po vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimo kapitališkai sutvarkyti Pušelės gatvę. Buvo parengtas projektas „Susisiekimo komunikacijų paskirties statinių įvažiavimo link sodininkų bendrijos „Pušelė“ ir Antakalnio I k. Pušelės gatvės Nr. Ly–68, esančios sodininkų bendrijos „Pušelė“ teritorijoje, įrengiant lietaus tinklus, kapitalinio remonto projektas“, pagal jį darbus atliko UAB „Vėjo birža“.

Sodininkų bendrija „Pušelė“ vienija 350 narių, iš jų apie 100 nuolat gyvena soduose.

„G. ž.“ inform.

Vijolės IVANAUSKIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Zinka :
    Kam tokia plati gatvė padaryta, ar ne galima buvo pasiaurinti?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas