Posėdžio dalyviai aplankė problemiškiausius kiemus.

Aktualijos, Naujausi

Apžiūrėjo pokyčių laukiančius daugiabučių kiemus

Praėjusią savaitę rajono vadovai bei Savivaldybės tarybos Savivaldybės ūkio komiteto nariai tikslinės išvykos metu susipažino su miesto daugiabučių gyvenamųjų namų kiemų būkle.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius pranešė, kad aplankyti šiuo metu problemiškiausi – Veterinarijos g. 8 ir 10, Kauno g. 27, 27A ir 29A, Deltuvos g. 6, 8, 10, 10A ir 20, Žiedo g. 7, 9 ir 11 namų kiemai, taip pat apžiūrėta būsimo pietinio aplinkkelio tilto per Šventosios upę vieta.

Po šios daugiau nei valandą užtrukusios išvykos į rajono savivaldybę sugrįžę savivaldybės meras Darius Varnas, vicemeras Eugenijus Kuodelis, Savivaldybės ūkio komiteto pirmininkas Arnoldas Vilčinskas ir komiteto nariai Kazys Grybauskas, Donatas Miezenas, Ramūnas Nanartavičius ir Giedrius Auglys, taip pat savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas, Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė įvardino bei aptarė aplankytuose objektuose pamatytas problemas bei jų sprendimo galimybes ir terminus, taip pat diskutavo apie teisinius daugiabučių namų kiemų infrastruktūros gerinimo niuansus.

Konstatuota, kad finansavimas, skiriamas daugiabučių kiemų tvarkymui, yra nepakankamas.

Posėdžio metu diskutuota dėl poreikio ir galimybių prie visų daugiabučių namų suformuoti žemės sklypus. Išsakytos nuomonės, kad tikslinga keisti esamą daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalų bendrojo naudojimo teritorijose esančios infrastruktūros įrengimo tvarką.

Posėdžio pabaigoje išklausyta savivaldybės mero informacija apie pietinio Ukmergės aplinkkelio projektavimo eigą ir vykdomus paruošiamuosius darbus.

„G. ž.“ inform.

Daivos ZIMBLIENĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Spec(e)listai :
    Galimai keli milijonieriai: "čia nesudėtinga, nebrangu, pats gyvenu čia visą gyvenimą ir kas dien pravažiuoju duobes" ; "vardan kažkieno atminimo išasfaltuokim dalį kelio kuriuo per dieną pravažiuoja iki 20 automobilių" - tai argumentai? Patiems negėda kalbėti? Vienas "specelistas" žmones užsipuola, net nepatikrinęs situacijos... Specelistai jūs specelistai...
  • Butu geriau :
    Labai geras pavyzdys Širvintos kaip tvarkosi.Visi kampeliai išravėti,išluoti.Išneškit sėdynes ir apsižiūrėkit.koks baisus apleistas takas už darželio Dukstinoje nuo Veterinarijos gatves iki . Anykščių Gal dar nematėt kaip atrodo išplauti lietaus takai sveikatos parke Dabar griovius užpilinėja akmenimis,kojas galima išsisukti.VIsur betvarke,nepriežiūra.Kas tuos darbus vykdė-paaiškinkit žmonėms kokiomis dulkėmis paklojo takus.Ne specialistams matėsi,kad pinigus nuplovė.Kas?
  • **** :
    Proporcingai busto plotui uz valstybines zemes prieziura, asfalta, trinkeles .... nepamirskit pinigus surinkt! UBU

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas