Rajono vadovai bei Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto nariai Senamiesčio progimnazijoje.

Aktualijos, Naujausi

Aplankė ugdymo įstaigas

Kaip ir kasmet, prieš prasidedant naujiems mokslo metams, rugpjūčio 30 dieną rajono savivaldybės meras Darius Varnas kartu su Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetui priklausančiais Tarybos nariais – pirmininke Indre Kižiene, nariais Arvydu Pėšina, Danute Užkurėlyte, Audrone Augustėniene, Liucija Dzigiene, taip pat vicemeru Eugenijumi Kuodeliu, administracijos direktore Inga Pračkaile bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju Vaidotu Kalinu aplankė Ukmergės rajono ugdymo įstaigas.

Kaip papasakojo I. Kižienė, šios išvykos metu susipažinta su ugdymo įstaigų pasirengimu naujiems mokslo metams, sėkmėmis ir laukiančiais iššūkiais. Aplankytos Vidiškių pagrindinė mokykla, Ukmergės „Ryto“ ugdymo centras, vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ ir Senamiesčio progimnazija.

„G. ž.“ inform.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Kaimu kaimas :
  Medicininės aprangos estetika: kodėl tai svarbu? Medicininė apranga ne tik užtikrina higieną ir saugumą, tačiau taip pat gali turėti įtakos pacientų ir medicinos specialistų požiūriui vienas į kitą. Vadovaujantis šiuolaikinėmis tendencijomis siekiama subalansuoti aprangos funkcionalumą su stiliumi ir estetika. o savivaldybes darbuotojaoms, mokyklos, tarybos nariams? merui?
 • O.k. :
  Naivuole .... torpeda dar viena.
 • Jurgita :
  Gyvenimui ruošiasi mokiniai mokykloje.Sveiki žvalūs ir pirmyn...
 • O.k. :
  Toks suprotyyys! Pusnoges ... Apie aprangos koda turbut negirdejo...
 • Nuomonė :
  Kažką reikia daryti moterims su apranga! Jau taip nestilinga....
 • Xxxx :
  Maciau. ... vaizdas ne koks ... turbut balandzius gano ... ar kas ten pasivaidens
 • Graži pora ar ne? :
  O tarp kitko kaip ex vicemerei sękasi? Po rinkimų neteko matyti, nei skaityti.
 • Kukutis :
  Oij kaip gražu, koks rūpestis švietimo sistemai😄 O kad mokyklose po mėnesį ar net daugiau nėra atskirų dalykų mokytojų - dzin. Svarbiausia geras įvaizdis - mes dirbam!
 • Joana :
  Teisngai Zina mūsų valdžia kaip kažkokie vazinejantys juokdariai, ankstesnieji Janicko chebra vazinėjo kaip tie keturi tankistai ir šuo. Šitie visai susipyko su proto, neturi ka veikti ir badziojasi o kaip paskelbė kokias babkes gauna tai jau tikrai liudna darosi iš mūsų pačiu kuriuos skaito durnelei ir gali tyčiotis.
 • Zinka :
  Neblogaa darbas, aplanko - pasifotkina, pakepa blynų - pasifotkina 👌

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas