Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kokios yra galimos moteriškos avalynės variacijos?

Pagal nešiojamus moteriškus batelius galima šiek tiek spręsti apie tai, ką juos avinti moteris mėgsta, koks jos estetinis skonis ir požiūris į supantį pasaulį. Įprastai moteriška avalynė yra skirstoma į sportinę, laisvalaikio, kasdieninę ir išeiginę, vasarinę, demisezoninę ir žieminę. Todėl nieko keista, kad kiekviena moteris namuose turi ne vieną, o kartais net keliolika porų batų.

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio batus?

Dažniausiai nėra sudėtinga pasirinkti reikiamo dydžio batus, nes įprastai moterys žino, kokio dydžio batus nešioja. Tačiau sudėtingiau yra pasirinkti tinkamą avalynės dydį, kai koja, pavyzdžiui, užima tarpinę būseną tarp 35 ir 36 dydžių.

Tada moteriai geriausia prieš perkant batus, pačiai išmatuoti pėdą. Tai lengviausia padaryti ant popieriaus apibrėžus pėdos kontūrus ir išmatavus jų ilgį bei plotą. Be to, jei pėda yra plačios formos, tada reikia ieškoti platesnių batelių, tinka ir tie bateliai, kurių nosys yra apvalios arba kampuotos.

Kokią reikšmę avalynei turi medžiaga, iš kurios ji yra pagaminta?

Gana svarbu avalynės kokybei ir praktiškumu yra tai, iš kokios medžiagos jie yra pagaminti. Jei bateliai yra odiniai, zomšiniai arba medvilniniai, tada jie kojų pėdoms leidžia laisvai kvėpuoti, padeda išvengti nemalonaus kojų kvapo net tada, jei apsiavus tenka praleisti labai daug laiko.

Kokius batus rinktis žiemai, rudeniui-pavasariui ir vasarai?

Žiemai, savaime suprantama, reikalingi šilti batais su vidiniu kailiu. Moterys tuo metų laiku labiausiai mėgsta ilgo aulo batus. Rudens-pavasario sezonams tinka aulinukai be kailio, tačiau su plonu pašiltinimu.

Tiesa, pavasarį labiau tinka avėti ryškesnių, šiltesnių spalvų avalynę. O vasaros sezonui batelių pasirinkimas itin platus – tada tinka sportiniai bateliai, basutės, aukšto ir žemo kulno kurpaitės, įsispiriami batai ir pan.

Kaip derinti batelius prie bendro aprangos stiliaus?

Batelius reikia rinktis tokio pat stiliaus, kaip ir vilkima apranga. Svarbu, kad bendras vaizdas puikiai derėtų tarpusavyje. Tačiau jokiu būdu negalima mainyti avalynės patogumo į jos gražumą. Nes jeigu bateliai bus gražūs, tačiau kankinsitės juos nešiodama, jokio džiaugsmo ir malonumo iš to nepatirsite. 

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas