Šventės dalyviai vaišinosi traktoriuku atvežtais ledais.

Aktualijos, Naujausi

Atnaujinta žaidimų aikštelė džiugina visus

Rūta SAMSONIENĖ

Sližiuose, susibūrus kraštiečiams, įgyvendintas projektas „Aktyvūs vaikai – aktyvūs Sližiai“. Jį finansavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, prisidedant Ukmergės rajono savivaldybei, Sližių krašto bend-ruomenei bei gausiam kraštiečių būriui.

Vasario mėnesį Sližių krašto bendruomenė teikė paraišką gauti paramą pagal veiklos sritį „Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“ pagal 2023 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Gavę dalinį finansavimą iš rajono savivaldybės pagal 2023 m. biudžeto NVO rėmimo programą, įsigijome du vaikų žaidimų aikštelės įrenginių komplektus bei dažų senai, aikštelėje esančiai įrangai atnaujinti. Lėšos taip pat panaudotos įrenginių montavimui.

Be to, gyventojai patys pagamino staliuką su suolais vaikams, lauko skaityklėlę, į kurią Ukmergės Vlado Šlaito viešosios biblio-tekos Sližių skyrius įdėjo knygelių. Skaityklėlė skirta dalintis knygomis tarpusavy, skaitant vietoje, nešantis namo ar iš namų atnešant savo jau perskaitytą knygą.

Kraštiečiai skyrė ir asmeninių lėšų, iš kurių nupirktos įvairios sūpynės bei supimosi įrenginiai, montavimo medžiagos, šiukšlių dėžė, hamakai ir kt. Naujus įrenginius montavo tėveliai, senuosius šveitė bei dažė ir mamos. Jos taip pat tvarkė aplinką, grėbliais lygino smėlį ir darė visus kitus reikalingus darbus. Teptukais darbavosi ir patys mažiausieji. Sutelkus visas šias pajėgas sena erdvė tapo spalvota linksma žaidimų aikštele, pilna pramogų! Metas kurti ir įgyvendinti ateities planus.

Projektą vainikavo žaidimų aikštelės atidarymo šventė, kurią taip pat sukūrė būrys savanorių. Vadovė Staselė Novikienė subūrė vaikučius ir paruošė nuoširdžiausią programą, mažieji mėgavosi piešiniais ant veido, tatuiruotėmis, šoko su animatore pelyte, formavo už save didesnius muilo burbulus, šokinėjo ant savanorių šventei dovanotų batutų, vaišinosi šventiniu močiučių pyragu, valgė traktoriuku tiesiai į aikštelę atvežtus ledus, išmėgino naują žaidimų įrangą bei kitas pramogas.

Aikštelė tapo nuostabią susibūrimo vieta. Kasdieną čia vaikai pramogauja, bendrauja, aktyviai leidžia laiką, o juos atlydinčios mamos, tėčiai ir močiutės turi puikią progą susitikti ir pabendrauti.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas