Varžybų „Linksmos pradžios“ dalyviai.

Sportas

Paminėjo ukrainiečiams svarbias progas

Ukmergiškiai ir mūsų rajone prieglobstį nuo karo suradę ukrainiečiai paminėjo Ukrainos vėliavos ir Nepriklausomybės dienas. Šia proga vyko vaikų sporto „Linksmos pradžios“ ir stalo teniso varžybos.

Senamiesčio progimnazijos sporto salėje surengtose 7-14 metų vaikų sporto varžybose „Linksmos pradžios“ dalyvavo mūsų rajone prisiglaudę ukrainiečiai. Kaip „Gimtajai žemei“ pasakojo šio renginio iniciatorė savanorė Anastasia Zhukovets, minint Ukrainai svarbias dienas norėjosi vaikams suteikti teigiamų emocijų, įspūdžių, geros energijos užtaisą prieš naujus mokslo metus.

Organizuoti sportines varžybas padėjo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Ukmergės skyrius. Jaunieji sportininkai rungėsi įvairiuose konkursuose, kuriuos vertino komisija. Nugalėtojams įteikti prizai, diplomai.

„Už finansinę paramą esu dėkinga Raudonojo Kryžiaus atstovams, dėkoju Senamiesčio progimnazijos direktorei Ninai Liliai Galickei už suteiktas patalpas. Ačiū tariu komisijos nariams, tėveliams, kurių vaikai dalyvavo varžybose, bei visiems, kurie buvo šiame renginyje“, – su dėkingumu kalbėjo A. Zhukovets.

Ji taip pat papasakojo apie „Šilo“ progimnazijos sporto salėje įvykusį stalo teniso turnyrą, skirtą Ukrainos Nepriklausomybės dienai.

Varžybas organizavo Ukmergės stalo teniso ir teniso klubas (STTK), jose dalyvavo daugiau nei 20 dalyvių, tarp kurių ir trys Ukmergės rajone saugų prieglobstį nuo karo radusios ukrainietės.

Pasak savanorės A. Zhukovets, kuri ir pati žaidė stalo tenisą, varžybos buvo labai įdomios ir įtemptos. Visi sportininkai parodė savo meistriškumą, miklumą, sumanumą ir sportinį azartą.

Prizines vietas moterų grupėje laimėjo Aušra Strumilienė, Miglė Lukoševičienė ir Agnė Mickūnaitė, vyrų grupėje – Donatas Vadeikis, Kęstutis Gleiznys, Eugenijus Kuodelis. Mišrių duetų grupėje nugalėjo Irutė Štarienė ir E. Kuodelis, M. Lukoševičienė ir Vilius Petrauskas, A. Zhukovets ir D. Vadeikis.

„Noriu padėkoti tarptautinės kategorijos teisėjui Vincui Franskaičiui už objektyvų teisėjavimą, Ukmergės STTK vadovui V. Petrauskui už nepaprastai šaunų renginio organizavimą, „Šilo“ progimnazijos direktoriui Dariui Kaplūnui už suteiktą salę ir teniso stalus, Linai Lermonaitei-Kuzmienei – už ryškius bei skanius saldumynus, ir visiems dalyviams – už gerą nuotaiką ir emocijas“, – kalbėjo A. Zhukovets.

„G. ž.“ inform.

Stalo teniso turnyras buvo skirtas Ukrainos Nepriklausomybės dienai.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas