Įvairūs

Naujausios tendencijos apsaugos srityje – ką turėtume žinoti?

Belaidė apsaugos sistema yra tam tikros rūšies apsaugos sistema, kuri naudoja belaidį ryšį savo komponentams sujungti. Pagrindiniai belaidės apsaugos sistempiros komponentai yra valdymo pultas, jutikliai, kameros ir signalizacija . Jutikliai yra įvairiose namų ar įmonės vietose ir juos suveikia judesiai ar kiti trikdžiai. Valdymo pultas priima signalus iš jutiklių ir prireikus įjungia signalizaciją. Kai kuriose belaidėse apsaugos sistemose taip pat yra lauko sirena, kuri įspėja kaimynus ir atbaido įsibrovėlių . Sistemos belaidė funkcija leidžia lengvai montuoti ir lanksčiai dėti komponentus .

Belaidės apsaugos sistemos siūlo daugybę funkcijų, kurios padidina namų ar verslo saugumą. Šios funkcijos gali apimti judesio aptikimą, nuotolinę prieigą ir vaizdo stebėjimą. Judesio aptikimo jutiklius galima užprogramuoti taip, kad suaktyvintų aliarmą, kai konkrečioje vietoje aptinkamas judesys, o nuotolinė prieiga leidžia namų savininkams stebėti ir valdyti savo apsaugos sistemą iš išmaniojo telefono ar kompiuterio . Vaizdo stebėjimo kameros taip pat gali būti integruotos į sistemą, kad būtų galima realiu laiku stebėti ir įrašyti veiklą objekte ir aplink jį . Be to, belaidės apsaugos sistemos gali būti integruotos su kitais išmaniųjų namų įrenginiais, tokiais kaip išmaniosios spynos ir apšvietimas, kad būtų pateiktas visapusiškas saugumo sprendimas. Kokias belaides apsaugos priemones reikia pirkti?

AX PRO yra belaidė namų apsaugos sistema, kuri gali pasigirti šiuolaikišku dizainu, todėl ji yra elegantiškas ir stilingas bet kokių namų priedas. Sistemos belaidė klaviatūra EWKB5 turi lietimui jautrų ekraną ir malonius pranešimus balsu, todėl namų savininkams ji yra sklandi ir patogi . Be to, saugos klaviatūrą DSC lengva įdiegti ir ji turi patogų mygtukų išdėstymą, suteikiantį kokybės garantiją namų savininkams . Dėl modernaus AX PRO dizaino jis yra geidžiamas pasirinkimas tiems, kurie savo namų apsaugos sistemoje nori teikti pirmenybę saugumui ir estetikai .

Dėl pažangių „AX PRO“ saugos funkcijų jis yra patikimas ir efektyvus pasirinkimas namų savininkams. Sistemos judesio jutikliai, tokie kaip Hikvision AX Pro belaidis judesio jutiklis DS-PDP15P-EG2-WE, yra aprūpinti įmontuotomis kameromis, leidžiančiomis stebėti realiu laiku ir padidinti saugumą.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas