J. Songaila šiame bėgime dalyvavo keturioliktą kartą.

Sportas

Finišavo estafetinis bėgimas „Baltijos kelias“

Rugpjūčio 18–20 dienomis Lietuvos, Latvijos ir Estijos Respublikų teritorijose jau 32-ąjį kartą vyko tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „Baltijos kelias“. Pagarbos ir ryžto kupinas bėgimas primena trijų Baltijos valstybių 1989 m. išreikštą siekį atkurti Laisvę ir Nepriklausomybę.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus pranešime rašoma, kad penktadienį prie Ukmergės rajono ribos bėgikus pasitiko ir pasveikino rajono savivaldybės meras Darius Varnas.

„Sveiki atvykę į Ukmergės rajoną! Džiaugiuosi galėdamas jus pasitikti ir palydėti į trijų dienų kelionę per tris Baltijos valstybes. Gera ir malonu jūsų gretose matyti ir mūsų ukmergiškį Juozą Songailą, šiame bėgime dalyvaujantį jau keturioliktą kartą. Šioje 600 km distancijoje linkiu visiems ir kiekvienam gero kelio, stiprybės ir sėkmės!” – sakė D. Varnas.

Songailą bėgime lydėjo būrys ukmergiškių. Jau ne pirmus metus tarp lydinčiųjų buvo ir vežimėliuose sėdintys neįgalieji. Rugpjūčio 18-ąją, 10 valandą, 32 bėgikai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos startavo nuo Vilniaus katedros aikštėje esančios Varpinės. Šeštadienį estafetinio bėgimo dalyviai pasiekė Latviją, o rugpjūčio 20-ąją finišavo Estijos Parlamento kieme, Taline.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotraukos

Tarptautinio bėgimo dalyvius prie rajono ribos pasitiko savivaldybės meras D. Varnas (viduryje).

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas