Savivaldybės atstovai nemano, jog ši vieta kelia pavojų.

Nuomonių telefonas

Patarė žiūrėti, kur eina…

„Nuomonių telefonu“ skambinęs ukmergiškis prašė atkreipti dėmesį į nesaugų šaligatvį, esantį Deltuvos gatvėje, ties 3-uoju namu.

„Šis pastatas yra žemiau gatvės lygio, tarp šaligatvio ir namo langų yra maždaug pusmetrio gylio duobė. Prieš keletą metų mano anūkas, važiuodamas dviračiu, ten įkrito ir tik laimingo atsitiktinumo dėka nepatyrė sunkių sužalojimų. O neseniai mačiau, kaip į tą tarpą įsmuko šaligatviu ėjusi moteris. Ten pavojinga vieta, būtina įrengti atitvarus“, – kalbėjo vyriškis, stebėdamasis, kad niekas iki šiol neiškėlė šios problemos.

Savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas T. Balžekas paaiškino, kad pagal reikalavimus atitvarai reikalingi tuomet, jei kritimo aukštis – daugiau nei 1,1 metro.

„Skaitytojo nurodytoje vietoje kritimo aukštis yra mažesnis. Be to, jei bus atitvarai, tai kreipsis namo gyventojai skųsdamiesi, jog jie užstoja langus. Manau, kad šioje vietoje tiesiog reikia būti atidiems, žiūrėti, kur eini…“ – kalbėjo vedėjas.

AUTORĖS nuotr.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Nuomonė :
  Ir visgi - jeigu galima išvengti nelaimės, kodėl to nepadaryti? ir lėšų čia daug nereikia.
 • 77 :
  Valdininkas surado istatyma ir pateike atsakyma. Jei zmones yra nepatenkinti , kad pro ju namus vazineja sunkiasvore technika, valdininkas atsake , kad keliai tam ir nutiesti, kad jais kas nors vazinetu. Suprask, nereikia statyti namo prie kelio. Labai protingi atsakymai. Gal jau laikas valdininkui i ministerija dirbti?
 • Aukštis :
  Ar tikrai grindinys nuo žemės ne aukščiau 100cm? Iš nuotaukos spręndžiant pastato langai prasideda aukščiau kaip 50cm, galbūt reikia fiziškai pamatuoti aukštį, nes vieta tikrai pavojinga.
 • Absurdiškas atsakymas :
  Šiam žmogui galimai trūksta kompetencijos... Žmogus "n" metų "dirbdamas" neturi absoliučiai jokių įdėjų išspręsti užprogramuota nelaimę. Įvykus nelaimei prisiminkite šį veikėją ir jo teiginius!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas