default

Nuomonių telefonas

Kreipsis į Saugaus eismo komisiją

Nijolė STUNDŽIENĖ

Į redakciją kreipėsi Pivonijos seniūnijos Laičių kaimo gyventojas. Jis džiaugėsi naujai išasfaltuota Draugystės gatve ir teiravosi, kodėl po remonto neliko kelio ženklų, draudžiančių sunkiasvorių transporto priemonių eismą.

„Dabar ūkininkai važinėja traktoriais, veža mišką, kelias pridrabstytas purvo, gadinami kelkraščiai… Gaila, kad niokojama neseniai paklota asfalto danga. Gal seniūnija galėtų pasidomėti šia situacija? Gyventojų iniciatyva anksčiau buvo kreiptasi į rajono Saugaus eismo komisiją ir iš abiejų šios gatvės pusių įrengti eismą ribojantys draudžiamieji ženklai. Reikėtų juos atstatyti“, – mintimis dalijosi pašnekovas.

Rajono savivaldybės administ-racijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo Tado Balžeko nuomone, keliai yra tvarkomi tam, kad jais važinėtų transporto priemonės. „Koks tikslas, paklojus gatvėje asfaltą, uždrausti joje eismą?“ – kalbėjo savivaldybės atstovas.

Vis tik Pivonijos seniūnijos seniūnė Violeta Kvirienė patikino, jog dėl Laičių gyventojo minimų kelio ženklų atstatymo bus dar kartą kreipiamasi į Saugaus eismo komisiją: „Norime tiksliai žinoti, ar galime atstatyti anksčiau buvusius ženklus“.

Pasak seniūnės, Laičių kaime ūkininkai gali pravažiuoti ir aplinkiniais keliais, bet „keliai visur yra vieši, visur gyvena žmonės, todėl ir vėl gali kilti nepatogumų“…

 

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Nieko asmeniško :
    Jau ne iš pirmo straipsnio - susidaro įspūdis, kad Balžekas galimai konfliktiška asmenybė - nesileidžia į diskusijas, o iškart rėžia savo tiesą neįsigilinęs i situaciją... Turėtų būti sunku su tokiu žmogumi dirbti.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas