Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Problemos telefonu išspręsti nepavyko…

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Į redakciją liepos 20-ąją kreipėsi Ukmergės miesto gyventoja. Ji skundėsi, kad atliekant darbus, susijusius su požeminiais elektros tinklais, jos namuose, esančiuose Žalgirio gatvėje, nuo liepos 18 d. atjungta elektra.

„ESO mūsų gyvenamajame rajone – Žalgirio, A. Smetonos, L. Giros gatvėse – vykdo darbus. Gavome pranešimus, kad dėl atliekamų darbų gyventojams minėtomis dienomis, nuo 9 val. ryto iki 17.30 val., elektra bus išjungta, o vakare – įjungiama. Liepos 17-ąją taip ir buvo, o nuo liepos 18 d. trečia para mano namuose elektros nėra. Skambinau tel. 1852 gal septynis kartus, bet problemos išspręsti nepavyko. Be šviesos, karšto vandens, televizoriaus vasarą galima ir apsieiti, bet be šaldytuvo – niekaip. Šaldiklyje genda maisto atsargos. Kas man padengs nuostolius? – piktinosi ukmergiškė. – Negana to, kad atjungta elektra, telefonu problemos išspręsti nepavyko…“

„Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) Ryšių su visuomene projektų vadovė Rasa Juodkienė patvirtino, kad nurodytu adresu iš tikrųjų praėjusią savaitę vyko planiniai darbai, kurių metu ESO įgaliotas rangovas prijunginėjo vartotojus nuo oro linijos prie naujai pakloto kabelių tinklo.

„Dienos metu elektros energija buvo atjungiama, o vakarop – pajungiama. Visomis planinių darbų dienomis elektros energija buvo įjungta nakčiai ir netgi anksčiau nei buvo nurodyta informaciniuose pranešimuose, išsiųstuose gyventojams. Pateikiu valandas, kuriomis elektros energija buvo išjungiama ir kada pajungta pagal dienas: 17 d. atjungta 9 val. – pajungta 16.48 (planuotas pajungimas 17.30); 18 d. atjungta 9 val. – pajungta 15.57 (planuotas pajungimas 17.30); 20 d. atjungta 9 val. – pajungta 16.20 (planuotas pajungimas 17.30); 21 d. atjungta 9 val. – pajungta 14.59 (planuotas pajungimas 17.30)“, – atsakė ESO atstovė.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas