Šventupės bendruomenė subūrė šaškininkus.

Sportas

Šaškių turnyras Šventupėje

Birutė STUNDIENĖ

 

Saulėtą birželio vidudienį į Šventupės dvarą susirinko šaškių mylėtojai šventupiškiai ir svečiai. Tarp turnyro dalyvių užvirė aštri kova. Pirmavo tai vienas, tai kitas, kol išaiškėjo, kad bendroje įskaitoje tarp vyrų pirmą vietą užėmė Rolandas Rupšys iš Vidiškių. Antra vieta pasidalino Romas Motiejūnas iš Rasališkių kaimo ir Jonas Arbočius iš Širvintų, trečias buvo Stanislovas Markevičius iš Šešuolių.

Tarp moterų pirma vieta atiteko ukmergiškei Melanijai Juškienei, antra buvo Rima Dovidaitienė iš Šešuolių seniūnijos, trečia – šių eilučių autorė iš Šventupės.

Kaip visada Emilija Vėbrienė išvirė mums arbatos ir užminė keletą mįslių, kurios buvo ne tik painios, bet ir juokingos.

Šį šaškių turnyrą organizavo Šventupės bendruomenė. Jos pirmininkė Lina Šeškuvienė nuoširdžiai visus pasveikino, pasidžiaugė, kad į turnyrą atvyko net dešimt dalyvių. Šventupės bibliotekininkė Genutė Vaitkūnienė paruošė gražius padėkos raštus, taip pat kiekvienas žaidėjas gavo po buteliuką tyro šaltinio vandens ir po firminį bendruomenės atviruką.

Atsisveikindami svečiai padėkojo už galimybę turiningai pabendrauti, mes pažadėjome kitą šaškių turnyrą surengti po kelių mėnesių ir vėl būrin pakviesti šios sporto šakos mylėtojus.

Turnyro dalyviams įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas