Aktualijos

Šventėje lankosi 6 užsienio delegacijos

Šį savaitgalį, gegužės 26–28 dienomis, vykstančioje jubiliejinėje Ukmergės 690 metų miesto šventėje „Kultūros rokenrolas“ dalyvauja delegacijos iš 6 užsienio miestų partnerių.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė Chrisija Kvietkauskienė informavo, kad šventinėmis dienomis sulaukėme svečių iš Vokietijos (Bad Langensalzos), Vengrijos (Kiškunmaišos), Latvijos (Lyvanų), Lenkijos (Tarnovo Podgornės), Ukrainos (Korostenio) ir Lenkijos (Vydminų) miestų. Su pastaruoju valsčiumi kovo mėnesį buvo pasirašytas ketinimų protokolas dėl bendradarbiavimo, o ateityje planuojama pasirašyti ir bendradarbiavimo sutartį.

Iš viso atvyko 17 atstovų iš užsienio, su kuriais Ukmergės rajono savivaldybė palaiko draugiškus ryšius.

Dar dvi turėjusios atvykti delegacijos – iš Turkijos (Muratpašos) ir Ukrainos (Krasylivo) – pastarosiomis dienomis informavo, kad atvykti negalės.

„Užsienio delegacijų atstovai ne tik stebės 690-ojo Ukmergės gimtadienio renginius, bet ir patys aktyviai juose dalyvaus. Gegužės 26-ąją svečiai klausėsi perkusinės muzikos festivalio muzikinio projekto „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“, vykusio Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke. Gegužės 27-osios popietę žygiuos šventinėje eisenoje, oficialiame šventės atidaryme sveikins Ukmergę ir jos gyventojus, lankysis šurmuliuojančioje mugėje bei kituose Miesto gimtadienio renginiuose.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas