Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

Tarp nugalėtojų – dvi ukmergiškių bendruomenės

Prekybos tinklas „Maxima“ išrinko konkurso „Mes – bendruomenė“ nugalėtojus. Po ekspertų komisijos vertinimo ir atviro balsavimo internete paskelbta 16 projektų, kurių įgyvendinimui „Maxima“ skiria 120 tūkst. eurų. Tarp paramą pelniusių projektų – ir dviejų Ukmergės rajono bendruomenių pasiūlytos iniciatyvos. Tai – asociacijos „Šeimų bendrystė“ iniciatyva / DARŽO FENOMENAS ir viešosios įstaigos „Jaunimo laisvalaikio centras“ iniciatyva / SUMANI TERASA.

Asociacijos „Šeimų bendrystė“ savo projektu siekia sukurti bendruomenės daržą, sodą bei jų aplinką, kurių pagalba būtų skatinamas tvarus maisto auginimas ir taupus naudojimas bendruomenėje, puoselėjama bendrystė ir sveikas gyvenimo būdas.

Viešoji įstaiga „Jaunimo laisvalaikio centras“ užsimojo įgyvendinti tęstinį projektą Ukmergės bendruomenei, kurio metu įkurs jaukų ir patrauklų vidinį kiemą su terasa.

Konkurse „Mes – bendruomenė“ galėjo dalyvauti nevyriausybinės ir ne pelno siekiančios organizacijos. Gautos paraiškos buvo įvertintos kompetentingų išorės ekspertų: Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkės Virginijos Šetkienės ir Žaliosios politikos instituto komandos narių, kurie atrinkto trumpąjį laimėtojų sąrašą. Į antrąjį konkurso etapą patekusius projektus vertino iš „Maxima“ atstovų sudaryta komisija, taip pat buvo paskelbtas atviras balsavimas internetu. Susumavus komisijos ir balsavimo internete balus, paaiškėjo, kurios idėjos šiemet yra finansuojamos.

Šiemet projektą laimėjo Elektrėnų, Plungės, Švenčionių, Ukmergės, Rokiškio, Akmenės, Vilniaus, Utenos, Telšių, Skuodo, Šakių, Kretingos, Kauno bei Druskininkų miestų ir rajonų bendruomenės.

Laimėjusios bendruomenės savo projektus įgyvendins iki spalio 31 d., o kiekvienos jų realizavimui prekybos tinklas skirs iki 10 tūkst. eurų. „Mes – bendruomenė“ programos lėšomis gali būti finansuojama iki 70 proc. visos projekto vertės.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas