Šią savaitę rajono savivaldybės vadovai apsilankė Pivonijos mikrorajone įsikūrusiame turgelyje bei susitiko su jo prekeiviais.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Meras pažadėjo, kad naujojoje prekyvietėje suolai atsiras

Loreta EŽERSKYTĖ

 

 „Esu Pivonijos mikrorajono gyventoja. Dažnai vaikštau pro prekybos centrą „Pivonija“. Ketvirtus metus matant palei šaligatvį ant dėžučių susėdusius prekiautojus kyla visokių minčių. Turgavietės stoginė seniausiai stovi pastatyta, kad čia galėtų persikelti prekiautojai, trūksta tik suolo. Kiek jam medžiagų reikia? Užtektų dviejų lentų ir keturių kaladžių… O gal laukiama, kad iš Briuselio atsiųs lėšų tam nupirkti?..“ – retoriškai klausė laikraščio skaitytoja.

Ukmergiškės išsakytas mintis perdavėme rajono savivaldybės administracijai. Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė informavo, kad būtent šią savaitę, trečiadienį, rajono savivaldybės meras Darius Varnas ir vicemeras Eugenijus Kuodelis apsilankė prie prekybos centro „Pivonija“ įsikūrusiame turgelyje bei susitiko su jo prekeiviais.

Pasak D. Zimblienės, žmonės savo išaugintomis gėlėmis, daržovėmis ir vaisiais čia prekiauja laikinai. Kai vasarą bus pabaigti visi projekto „Skvero (kitos paskirties inžinierinių statinių) prie prekybos centro „Pivonija“ (Vilniaus g. 90C) statyba“ darbai, turgelio prekeiviai turės persikelti į Miškų gatvėje, už prekybos centro „Pivonija“ įrengtą naują prekyvietę-paviljoną.

„Susitikę su savivaldybės vadovais prekeiviai kalbėjo, kad jie nenori keltis, ir išsakė priekaištus dėl šio jiems skirto objekto. Žmonės teigė, jog yra nusivylę naujuoju turgelio paviljonu. Jie skundėsi, kad prie jo prekystalių nėra suolų, nes jie tiesiog nebuvo projekte numatyti. Pusdienį ar ilgiau išstovėti turgelyje ant kojų pagyvenusiems, vyresnio amžiaus žmonėms labai sunku. Be to, paviljone reikalingi ne tik suolai. Reikia taisyti ir paviljono stogą – jis yra per mažas. Nuo lietaus jis apsaugos tik pirkėjus, o kitapus stovintys prekeiviai mirktų lietuje, kadangi stogas jų tiesiog neuždengtų. Prekeiviai stebėjosi ir po šiuo paviljonu paklotomis ažūrinėmis (su tarpais) trinkelėmis. Jų teigimu, tokiame objekte reikalingas tvirtas pagrindas po kojomis, o ne, pasak jų, automobilių stovėjimo aikštelėms skirtos trinkelės. Turgelio prekiautojai taip pat norėtų, kad prekyvietėje būtų vandens, veiktų tualetas“, – pasakojo Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Turgelio prekeivius išklausęs ir naująją jiems skirtą prekyvietę apžiūrėjęs meras D. Varnas pažadėjo ieškoti būdų ir galimybių šiai problemai išspręsti.

„Meras pirmiausia žadėjo pasirūpinti, kad naujojoje prekyvietėje atsirastų suolai. O vėliau bus galvojama, ką galima padaryti su stogeliu nuo lietaus, bei kaip išspręsti kitas paminėtas problemas,“ – sakė D. Zimblienė.

D. ZIMBLIENĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Balandis :
  Nauja"valdžia"-senovine tvarka 👍
 • Kodėl? :
  Kodėl pirma padarom, o po to taisom? Kodėl į užduotį projektavimui nebuvo įrašyti reikalavimai, apie kuriuos dabar kalbama? Kas tokią užduotį pasirašė? Kas priėmė tokį projektą? Ar buvo suderintas su prekeiviais sprendimas perkelti už prekybos centro? Kodėl straipsnyje nenagrinėjami minėti klausimai? Juk visa tai daroma žmonių, pirmiausia prekeivių, patogumui! Gal, kai įvardinsime tokio "kokybiško" darbo vykdytojus, kitąsyk bus mažiau trukumų?
 • **** :
  A ko balciunienes nepaimei? kompetencijos pilna.
 • Kaip gi :
  Pažadai, pažadai... Kur aš ji mačiau? Nieko neprimena?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas