Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Artėjant vasaros sezonui iškyla dilema: kaip rasti figūrą formuojančius maudymosi rūbus?

Maudymosi kostiumėliai ir jų pasirinkimas gali būti sunkus sprendimas. Atrodo, kad yra begalinis stilių ir formų pasirinkimas. Tai gali kelti stresą, bet neturi būti beviltiška. Skaitykite Zuza patarimus, kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį.

Koks maudymosi kostiumėlis gali tapti tobuliausiu pasirinkimu?

Tobulo maudymosi kostiumėlio pasirinkimas prasideda nuo mėgstamų dalių maišymo ir derinimo. Daugelis žmonių nėra proporcingo dydžio viršutinėje ir apatinėje kūno dalyse. Pradėkite įsitikinę, kad radote savo kūno tipui tinkamą dydį. Tada pasirinkite norimą aprėpties dydį, atsižvelgdami į asmeninius pageidavimus ir tai, kaip naudosite savo naująjį maudymosi kostiumėlį. Jei esate aistringas paplūdimio gerbėjas ir norite tobulo įdegio, rinkitės mažiau kūną dengiančius maudymosi rūbus. Jei svajonių dienos paplūdimyje reiškia tinklinio žaidimą, plaukimą banglente ar ilgas popietes žaidžiant bangose, tada daugiau aprėpties suteiks jums palaikymą ir apsaugą nuo saulės. Rinkitės maudymosi sijonus, jei norite linksmos ir moteriškos išvaizdos arba moteriškų maudymosi kostiumėlių šortus. Maišydamos ir derindamos galėsite turėti visą maudymosi kostiumėlių spintą su tik keliomis pagrindinėmis detalėmis.

Raskite tinkamą stilių, tai yra svarbiausia

Norint rasti tobulą maudymosi kostiumėlį, svarbiausia pasirinkti sau tinkamą modelį. Kiekvieno žmogaus kūnas yra skirtingas. Zuza pardavinėja visų formų ir dydžių maudymosi kostiumėlius. Norint rasti tobulą maudymosi kostiumėlį, svarbu žinoti savo kūno tipą. Maudymosi kostiumėlių stiliai ir dydžiai skiriasi priklausomai nuo klubų, juosmens ir krūtinės. Išmatuokite kiekvieną, kad nustatytumėte savo formą.

  • Stačiakampis: subalansuoti pečiai ir klubai, mažai arba visai nėra juosmens.
  • Smėlio laikrodžio forma: subalansuoti pečiai ir klubai, aiškiai išreikštas juosmuo.
  • Trikampio forma: siauresni pečiai arba mažesnis biustas, pilnesni klubai.
  • Apverstas trikampis: platesni pečiai arba didesnis biustas, siauresni klubai.
  • Deimantinė forma: subalansuoti pečiai ir klubai, plačiau ties juosmeniu.

Norint pasirinkti stilingą ir patogų maudymosi kostiumėlį, labai svarbu rasti tinkamą dydį. Per aptemptas arba per laisvas maudymosi kostiumėlis gali atrodyti negražiai ir neleisti jums parodyti gražiausių bruožų. Jei norite išskirtinės išvaizdos, rinkitės Zuza.lt, maudymosi kostiumėlius.

Kaip išmatuoti savo dydį?

Liemuo. Nuleiskite matavimo juostą įstrižai per kūną nuo pečių, per visą krūtinės dalį, tarp kojų ir atgal į pradinį tašką.

Krūtinė: dėvėdami liemenėlę atpalaidavusias rankas prie šonų, išmatuokite visą krūtinės dalį, matavimo juostą laikykite lygiagrečiai grindims.

Juosmuo: sekite punktyrinę liniją, kur matuoti. Išmatuokite aplink juosmenį, būdami su apatiniais, siauriausioje vietoje. Patogumui pridėkite pusę centimetro.

Ūgis: atsistokite basomis kojomis ir nugara į sieną. Išmatuokite nuo grindų iki galvos viršaus. 

Kaip išlaikyti tobulas formas su maudymosi kostiumėliu?

Kontroliuokite savo išvaizdą. Ką turime omenyje sakydami kontrolę? Kalbant apie maudymosi kostiumėlius, kalbame apie formavimą – nuo ​​nedidelės pagalbos (pvz., pilvuką kontroliuojantys maudymosi kostiumėliai) iki kontūrų išlyginimo (pvz., visapusės kontrolės kelnaitės). Įvairių spalvų ir audinių pasirinkimas gali padėti atrodyti ir jaustis geriausiai. Paryškinkite jums patinkančias savybes ryškiomis spalvomis ir raštais, kitas savybes užmaskuokite vientisomis spalvomis.Blyškūs odos atspalviai papildomi dažnai tamsiomis spalvomis. Tamsesniems odos atspalviams gali būti naudingos ryškios spalvos. Raukiniai prideda apimties, o sulenktas audinys paslėps apimtį.

Kai žinosite, kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlius, perkelsite savo išvaizdą į kitą lygmenį ir tinkamai patobulinsite garderobą. Jei norite atrodyti stilingai, galite įsigyti ir kitų maudymosi priedų: maikučių, sijonų ar megztukų, kurie pravers atšalus orui prie vandens telkinio. Jei norite išskirtinės išvaizdos, rinkitės Zuza.lt, maudymosi kostiumėlius.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas