Naujausi, Nuomonių telefonas

Paupio tvarkymo darbai bus tęsiami

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

„Nuomonių telefonu“ skambinęs vyras džiaugėsi sutvarkytu Šventosios paupiu, nutiestais pėsčiųjų ir dviratininkų takais, poilsiui skirtomis vietomis, vaikų žaidimų aikštele.

„Smagu vaikščioti Mirabelių taku, tik gaila, kad jis nėra ilgas. Esu girdėjęs, jog ateityje bus tęsiami paupio tvarkymo darbai. Būtų įdomu sužinoti, kada jie prasidės, ar jau parengtas projektas, iki kur takas tęsis?..“ – teiravosi laikraščio skaitytojas.

Į šį klausimą atsakiusi rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja D. Zimblienė patikino, kad paupio tvarkymo darbai bus tęsiami.

„Su UAB „Ukmergės melioracija“ jau yra pasirašyta „Ukmergės miesto Šventosios upės pakrantės sutvarkymas. II-ojo etapo rangos darbų pirkimo“ sutartis. Darbai bus pradėti artimiausiu metu, kai tik upėje nuslūgs vanduo ir bus galima atlikti polių įrengimo darbus. Šiuo etapu bus tęsiamas esamas pėsčiųjų takas toliau Šventosios pakrante, apimant teritoriją nuo upėje esančios salos iki vandens nuotekų siurblinės. Numatyta sutvarkyti salą, pakrantės augaliją, įrengti apšvietimą, mažosios architektūros elementus ir kt. O jau kitu, trečiuoju etapu, planuojama pakloti asfalto dangą Mirabelių take bei pėsčiųjų tako atkarpoje tarp Mirabelių tako ir Gėlių gatvės“, – komentavo savivaldybės viešųjų ryšių atstovė.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Aha :
  Zarrazai,begiokit laukais ir ravais jei jums patinka. Braukites pro bruzgynus ir dilgeles,rinkites erkes ir varnalesas. Man asmeniskai patinka gamta grozetis einant ar vaziuojant sutvarkytoje ir tam pritaikytoje infrastrukturoje. Net nebutinai trinkeles ar asfaltas,dar geriau paprastas misko keliukas ar takas. Man norisi pailseti o ne uzsiimineti ekstremaliu brovimusi per bruzgynus ir po to erkiu traukymu is uzpakalio.
 • Litvakas :
  Kas kur gyvena,tas ten ir taką daro!
 • zarraza :
  Aha sakote nusikalstamas?! Iš olandijos, belgijos, anglijos atvažiave sveciai žavisi mūsų bruzgynais. Pripažįsta, kad urbanizuoti upių pakrantes jų šalyse buvo žiauri klaida. Nejaugi norint prasilėkt dviračiu 10km be asfalto to padaryt neįmanoma? Dviratininkų sutinku daug nes praleidžiu dsug laiko paupiuose. Balandžio mėn jie jau varo. Būna klausia kur galima perbris per Storės upelį ar sausai persikelt. Jiems kažkodėl nereikia nei asfalto nei tilto per upelį. Nenorit pamėgint?!
 • Cirkas uz dyka :
  Laukiu SKAIDRINAM rezultatų 🥰🥰🥰🥰
 • Aha :
  Bent kazkas teigiamo ir pozityvaus Ukmergeje daroma. Tiek desimtmeciu Sventoji buvo apaugusi sabakstynais. Neisnaudoti Sventosios upes ukmergiskiu poilsiui buvo nusikalstamas aplaidumas. Gaila,kad ta dviraciu taka tiese palei plenta,jei takas butu buves nutiestas palei Sventaja butu buves kaifas kokiu 10km grynos gamtos.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas