Nuomonių telefonas

Kas turėtų tvarkyti aikštelę?

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Maryte prisistačiusi ukmergiškė sakė, jog saulėtomis pavasario dienomis mėgsta pasivaikščioti po Ukmergę. Šįkart jos dėmesį patraukė buvęs Vaikų globos namų pastatas Vilniaus gatvėje, kuris dabar pertvarkytas į socialinį būstą, taip pat jame įsikūręs Nacionalinės žemės tarnybos Ukmergės skyrius.

„Prie šio pastato yra vaikų žaidimų aikštelė, bet ji netvarkinga. Aplink visur pilna įvairių šiukšlių – mėtosi sulaužyti žaislai, popieriai, maišeliai, skardinės… Juk čia lankosi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, ar jiems netrukdo tos šiukšlės? Aišku, šio namo gyventojams nepriklauso tvarkyti aikštelės teritorijos, bet vis tiek ja kažkas turėtų pasirūpinti. Gal šiukšles surinkti galėtų miesto seniūnija ar Butų ūkio įmonė?“ – samprotavo Marytė.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė patvirtino, jog ši vaikų žaidimo aikštelė, kaip ir kitos, esančios mūsų mieste, yra tvarkomos seniūnijos jėgomis.

„Greitu laiku aikštelę sutvarkysime“, – žadėjo seniūnas ir apgailestavo, kad jose neatsakingi piliečiai mėto bei palieka šiukšles.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas