Asociatyvi nuotrauka.

Nuomonių telefonas

Siūlo pasinaudoti mobilia paslauga

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Į redakciją kreipėsi 89 metų Ukmergės rajono gyventoja. Ji papasakojo, kad liepą baigiasi jos asmens dokumentų galiojimas, tad norėtų juos pasikeisti.

„Dėl amžiaus ir ligų viena atvažiuoti į Ukmergę ir nueiti į Migracijos tarnybą nepajėgiu. Mane turi kažkas atvežti, lydėti. Balandžio 24-ąją lankiausi poliklinikoje, tad kartu nuvykau ir į Migracijos tarnybą. Tikėjausi, kad pavyks nors sužinoti, kokia tvarka keičiami asmens dokumentai senjorams bei neįgaliems žmonėms. Deja, to padaryti nepavyko, nes koridoriuje buvo ilga laukiančiųjų eilė…“ – apgailestavo ukmergiškė, kuriai laukti eilėje būtų per sunku.

Laikraščio skaitytoja norėjo sužinoti, galbūt garbaus amžiaus sulaukę, ligoti asmenys, norintys pasikeisti asmens dokumentus, aptarnaujami be eilės, gal jiems taikomos kokios nors kitos lengvatos.

Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vyriausiasis patarėjas Rokas Pukinskas rekomendavo ukmergiškei pasinaudoti mobilia paslauga.

Pasak R. Pukinsko, mobilią paslaugą, kai klientas dėl negalios negali pats nuvykti į Migracijos departamento teritorinį skyrių dėl dokumentų (asmens tapatybės kortelių, pasų, leidimų gyventi) išdavimo ar keitimo, galima užsakyti telefonu. Dėl paslaugos užsakymo reikėtų skambinti Migracijos departamento skambučių centro telefono numeriu 8 707 67 000 (skambinant iš užsienio + 370 5 271 7112).

„Tokiais atvejais Migracijos departamento darbuotojas su mobiliąja biometrinių duomenų registravimo įranga atvyks į namus, sveikatos priežiūros ar globos įstaigą ir priims prašymą išduoti ar keisti dokumentą“, – aiškino vyriausiasis patarėjas.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas