Jaunimas

Kviečia jaunimą dalyvauti projekto veiklose

Ukmergės rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (URJOSAS), vykdydama Jaunimo reikalų agentūros jaunimo dalyvavimo ir atstovavimo stiprinimo konkurso projektą „Aktyvus jaunimas Ukmergėje“, kurį koofinansuoja Ukmergės rajono savivaldybė, o projekto partneris – VšĮ Jaunimo ir laisvalaikio centras, kviečia dalyvauti projekto veiklose!

Šiais metais URJOSAS komanda Lietuvos valstybės atkūrimo dieną prisijungė prie visuotinės iniciatyvos „Vilkmergės pėdsakais“ ir kartu eisenoje pradėjo šventinį žygį. URJOSAS siekia skatinti jaunimo pilietiškumo apraiškas ir paruošė ilgiausią jaunimo trispalvę rajone, kuri suplazdėjo eisenoje ir vėliau apjuosė piliakalnį senamiestyje. Susirinkę žygio dalyviai buvo nustebinti, jog ne tik šventinė vėliava puošė Ukmergės piliakalnį, bet ir trispalvės spalvomis nusidažė speciali dūmų uždangos instaliacija, kurią buvo galima išvysti kone visame Ukmergės senamiestyje. Nepriklausomybės atkūrimo dieną šventėme su ukmergiškiams gerai pažįstamais atlikėjais Haroldu Liumparu ir Odilija Murauskaite koncerte „Mes mylim Lietuvą Ukmergėje!“

Jau keturis mėnesius vyksta jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų informavimas, konsultavimas ir jų veiklos kokybės nagrinėjimas kartu su jaunimo politiką ir jaunimo užimtumą išmanančiais darbuotojais. Kviečiame jaunuolius skenuoti pateiktą QR kodą ir registruotis į jaunimo konsultacijas! Ši virtuali pokalbių erdvė yra saugi vieta klausti, siūlyti ir išsakyti savo mintis, idėjas, lūkesčius apie save ir Ukmergę. URJOSAS komanda sieks tau suteikti informacijos apie jaunimo organizacijas, Ukmergės rajono jaunimo politiką, jaunimo užimtumą, savanorystės galimybes, renginius, nukreips, kur teikti projektus ir paraiškas iniciatyvoms, padės tau rasti atsakymus į užduotus rūpimus klausimus.

Skatindami bendradarbiavimą su valstybės ir savivaldybių institucijomis bei įstaigomis ir kitais aktyviais regioninės politikos veikėjais, gegužės mėnesį organizuosime jaunimo forumą/konferenciją, kurios metu skatinsime bendradarbiavimą ir gerosios patirties dalijimąsi.

Jubiliejinės Ukmergės miesto šventės metu planuojame organizuoti jaunimo organizacijų pusryčius su rajono Meru ir Tarybos nariais. Plėtosime idėją kurti organizacijų prisistatymo paviljonų miestelį. Jei manai, kad nori prisidėti prie jaunimo organizacijų veiklos ir nori veikti, susisiek su mūsų komanda urjos.as@gmail.com ir kurkime Ukmergėje kartu!

URJOSAS informacija

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas