Keistas, sovietmetį menantis statinys kelia žmonių susidomėjimą.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Laikinai užkonservuoto bunkerio likimas neaiškus

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Buvusio karinio miestelio teritorijoje dažnai pasivaikščioti išeinantis ukmergiškis pastebėjo keistus, jo nuomone, nenugriautus ir metaline tvora aptvertus statinius, panašius į rūsius.

„Kodėl tvarkant šią teritoriją jie nebuvo nugriauti, kam šie rūsiai priklauso, ką ketinama toliau su šiais apleistais statiniais daryti?“ – teiravosi į redakciją paskambinęs vyriškis. Pasak jo, ši seniena tikrai nepuošia sutvarkytos vietos, greičiau žmonėms kelia nuostabą.

Į ukmergiškio klausimą atsakė rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė.

„Šie pastatai – buvusio sovietinio karinio miestelio daržovių saugyklos bunkeris ir priklauso savivaldybei. Bendrovės „Patvanka“ parengtame buvusio Ukmergės karinio miestelio su prieigomis – Lietuvos miniatiūrų parko, sporto paskirties, laisvalaikio aikštelių, susisiekimo komunikacijų ir inžinierinės infrastruktūros (prie A. Smetonos g. 6, Ukmergė) statybos techniniame projekte buvo numatyta šiuos pastatus užkonservuoti. Taip ir buvo padaryta. Tolesnis jų likimas bus svarstomas ir turėtų paaiškėti po minėto projekto užbaigimo“, – komentavo D. Zimblienė.

AUTORĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas