Naujausi, Nuomonių telefonas

Apleistas skveras bus tvarkomas

Loreta EŽERSKYTĖ

 

Nutirpus sniegui dar labiau žvilgsnis krypsta link apleisto skverelio, esančio Kęstučio aikštėje, priešais „Lituania Restituta“ paminklą. Prieš kurį laiką vyko diskusijos, kaip šią miesto centre esančią erdvę sutvarkyti, padaryti patrauklia ukmergiškiams ir miesto svečiams. Teko išgirsti įvairių pasiūlymų. Įdomu, ar tai tik ir liks kalbomis? Ar yra planuojama sutvarkyti šią teritoriją? Jei taip, kaip ši vieta pasikeis?“ – tokį klausimą pateikė laikraščio skaitytojas Stasys.

Rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Tadas Balžekas patikino, jog minėto apleisto skvero teritoriją tvarkyti planuojama. „Šiais metais bus vykdomas skvero sutvarkymo projekto pirkimas. Parengus projektą jis bus viešinamas Ukmergės rajono savivaldybės internetiniame tinklalapyje https://www.ukmerge.lt. Visi Ukmergės rajono gyventojai galės susipažinti su projektiniais pasiūlymais ir pateikti pastabas“, – teigė vedėjas.

Pasak T. Balžeko, kol nėra priimtų sprendimų, kaip pasikeis ši vieta, komentuoti galimus pasikeitimus per anksti.

AUTORĖS nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Stebėtojas :
  Trinkelizacija !!!!.Kaip visada.Kitaip projektuoti nebemoka.Gerbiamieji PROJEKTUOTOJAI daugiau žalumos ,natūralumo , o ne kaip visads ir visur.
 • Živilė :
  Mielieji, čia tokia politika. Kai atsivers tilte praraja ir viena diena įvyks nelaimė... Tik tada pradės restauruoti ar kaip kitam tvarkyti tiltą... Nejau nepastebėjote, kad visad mieste pirma tvarkoma tai nes neturi švarios priežasties. O kur ne pravažiuojame, emergency vietos, keliai, tiltas... - tvarkomi tada, kai neduok dieve, įvyksta nelaimė!!!
 • Antanas 17 :
  Ir vėl parkelis.... TILTO naujo reikia, TILTO! Ar laukiama, kol nugrius? Kaip Kėdainiuose, vienas tiltas remontuojamas, kitas sugriuvo. Sugrius Ukmergės tiltas, važiuosim autostrados tiltu. Kiek prisidės kilometrų ir laiko, be to, padidės avaringumas.
 • O.k. :
  Savais pasirupins pradziai...
 • ? :
  Ten gi tik centriniai bomzai trinasi. Kodel viskas Ukmergeje daroma tik bomzu labui. Bomzams nauja autobusu stoti pastate,kad turetu kur per dienas trintis ir smirdet. Dabar centro asocialiems skvera atnaujins. O kada del normaliu ukmergiskiu valdzia bent pirsta pajudins?
 • O.k. :
  Nu nu cirkas su klounais. Proporcingai busto plotui dar pinigu surinkit remontui, o po to ir tvarkymui, kaip is daugiabuciu! Proporcingai by sto plotui.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas