Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Interneto greičio matuoklė reikiamu laiku pagelbės nustatyti interneto greitį

Mėgaujamės naudodamiesi internetu, bet kaskart vis susinerviname, jeigu jis pradeda strigti, negali pagauti ryšio ar kyla panašios problemos. Tikrai nėra malonu, kai negalime išsiųsti el. laiško, nustoja groti muzika ar tiesiog prastas ryšys neleidžia naršyti internete. Tai nemaloniai nuteikia ir pradedame ieškoti priežasčių. Daugeliu atvejų interneto ryšio tiekėjas dažniausiai pasiūlo perkrauti Wifi modemą ar kitą prietaisą, kuris tiekia Jūsų aplinkai interneto ryšį. Interneto greičio rezultatai gali skirtis perkrovus kompiuterį ir modemą. Tais atvejais, kai norite tiksliai pamatuoti interneto greitį – būtina išjungti visas programas bei naršykles.

Tačiau tikriausiai pats geriausias prietaisas, nustatantis Jūsų naudojamo interneto greitį yra interneto greičio matuoklė. Jo dėka galima labai lengvai ir greitai išsiaiškinti interneto greičio dydį, kuris yra išreiškiamas megabaitais per sekundę, arba kilobaitais per sekundę. Dėl to ir interneto tiekėjai, parduodami savo paslaugas, daugeliu atvejų išreiškia tiekiamo interneto greitį megabitais per sekundę. Sužinoti interneto greitį internete rasite tikrai ne vieną dešimtį skirtingų įrankių bei kitų galimybių. Vieni jų gali veikti parsisiunčiant tam tikrą failą, o kiti, daug paprastesni variantai, kai interneto greitį galima pasimatuoti pasinaudojant daug paprastesniu įrankiu, kuris iš karto gali parodyti greitį.

Nustatyti patį geriausią interneto greitį yra tikrai nelengva. Tai padaryti ir nėra įmanoma, nes kiekvieno mūsų poreikiai skiriasi, dėl to ir interneto greitis bus skirtingas. Tad turite iš anksto žinoti, kokio interneto greičio gali prireikti patogiam naudojimui renkantis interneto tiekėją. Jų rinkoje yra tikrai didžiulė pasiūla. Bus svarbu nepermokėti bei pasirinkti tinkamą interneto greitį, kuris atitinka Jūsų poreikius.

Jeigu kreipsitės pagalbos, kad interneto tiekėjas padėtų pasirinkti deramą planą pagal Jūsų reikėjimą, tai svarbiausia bus išsiaiškinti, kokiu tikslu norite įsirengti internetą, t.y. kokiai veiklai bei turiniui Jūsų namams ar verslui yra reikalingas internetas. Daugelis vartotojų, kurie nori internetą įsirengti namuose, planuoja žaisti žaidimus internete, galbūt žiūrėti filmus, klausytis muzikos bei tiesiog naršyti. Tad šiems poreikiams tikrai prireiks kuo greitesnio interneto ryšio, dėl to gali padidėti ir patiriamos išlaidos mokesčiui už internetą. Nustatyti jo greitį darkart primename, kad galės interneto greičio matuoklė. O renkantis interneto ryšio mėnesinio plano pasiūlymus apsvarstykite visus variantus, kad būtų pasirinktas optimalus variantas.

Gali atsitikti ir taip, kad laikui bėgant Jūsų tiesiog nebetenkins tiekiamas interneto greitis. Ar žinote, ką galėsite tokiais atvejais daryti? Idealiausiu pasirinkimu geriausia bus kreiptis į savo interneto paslaugų tiekėją, kuris įvertinęs galimą lėto interneto priežastį galės pasiūlyti patį tinkamiausią jo gerinimo sprendimą.

Interneto greičiui įtakos turi tinklo plokštės galimybės bei jos nustatymai, taip pat kompiuterio procesorius, operacinė sistema bei operatyvioji atmintis (RAM). Be šių parametrų įtakos dar turi ir aktyvūs lygiagretūs siuntimai (programinės įrangos atnaujinimai, failų siuntimas, įdiegta antivirusinė programa ir pan.), neteisinga modemo konfigūracija bei lygiagrečiai per modemą į tinklą įjungtų kompiuterių skaičius.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas