,,Šilo“ progimnazijos komanda su mokytoja V. Savickiene.

Sportas

Šachmatų finalinėse varžybose – antri

Kovo 17-ąją Biržuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos, kuriose rungėsi vaikų, gimusių 2012 metais ir jaunesnių, 19 komandų. Tarp jų buvo ir Ukmergės ,,Šilo“ progimnazijos komanda, vadovaujama mokytojos Virginijos Savickienės.

,,Šilo“ progimnazijos pradinukai puikiai pradėjo turnyrą ir pirmas tris – Širvintų, Kauno bei Biržų – komandas įveikė rezultatu 4:0. Deja, ketvirtame rate rezultatu 1,5:2,5 pralaimėjo Gargždų ,,Kranto“ progimnazijai. Po to lygiosiomis sužaidė su Tauragės ,,Šaltinio“ komanda. Per paskutinius du mačus ukmergiškiai susikaupė ir prieš Vilniaus VGTU inžinerijos licėjų laimėjo rezultatu 3:1, prieš Vilkaviškio ,,Ąžuolo“ progimnaziją – 3,5:0,5.

,,Šilo“ progimnazijos vaikų komanda – Adas Valikonis (pelnęs 6 taškus), Tajus Augūnas ir Armandas Triznickas (po 5,5 taško) bei Mingailė Latanauskaitė (5 taškai) – žaidynėse iškovojo antrą vietą.

Turnyras vyko Biržų krašto muziejuje, tad dalyviai ne tik žaidė šachmatais, bet ir pasivaikščiojo po Biržų pilies teritoriją ir muziejų. O pakeliui į varžybas nepraleido progos pamatyti smegduobes ir garsiąją Karvės olą.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas