Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Šokoladas – skanėstas numeris 1 visame pasaulyje

Vienas didžiausių gyvenimo malonumų, kuris kartu gali būti ir didžiausia nuodėmė, be jokios abejonės yra šokoladas. Ir visiškai nesvarbu, kokios rūšies (baltą, juodą, pienišką ar becukrį) šokoladą pasirinksite, jis visada puikiai atliks savo „darbą“, suteikdamas malonių skonių bei pamalonindamas skonio receptorius.

Šokolado populiarumo paslaptis

Konditeriai visame pasaulyje jei ne vieną šimtmetį bando įminti paslaptį, kodėl būtent šokoladas taip lengvai „skinasi“ kelią į viso pasaulio smaližių širdis. Yra teigiančių, kad tokį populiarumą lemia puikus šio skanėsto skonis. Taip pat yra teigiančių, kad jo populiarumą lemia tai, kad jis prisideda prie „laimės hormonų“ gamybos žmogaus organizme. Viso pasaulio smaližiai linkę pritarti ir vieniems, ir kitiems, o kaip manote Jūs?

Šokoladas su riešutų sviestu

Nors labai dažnai mėgstama sakyti, kad gero turi būti po truputį ir su saiku, pamačius „Reese’s peanut butter bar“ šokolado plytelę, susidaro įspūdis, kad šio šokolado gamintojas minėtos minties negirdėjo, todėl gamina šokoladą tokio dydžio plytelėmis, kurios daugiau kaip 2,5 karto yra didesnės už visiems puikiai pažįstamas tradicines šokolado plyteles. Savo ruožtu galime pasakyti, kad šį šokoladą labai pamėgę ir lietuvaičiai, nes „Reese’s peanut butter bar“ šokoladas iš CandyPOP parduotuvės lentynų visada dingsta vienas pirmųjų: riešutų sviesto įdaras, esantis šokolado plytelėje, ne tik skanus, bet ir labai naudingas smaližių sveikatai.

Šokoladas su migdolų riešutais

Košeriniu skanėstu laikomas pieninis šokoladas „HERSHEY’S“ yra „turtingas“ ne tik aukščiausios rūšies migdolo riešutais, bet ir idilišku skoniu. Savo sudėtyje glitimo neturintis skanėstas patinka visiems. Žinoma, jo plytelė nepasižymi tokiu įspūdingu dydžiu, kaip prieš tai aptartas „Reese’s peanut butter bar“ šokoladas, tačiau šiuo atveju puikiai tiktų kitas posakis, kalbantis apie tai, kad svarbu ne ūgis, o smūgis, o „HERSHEY’S“ pieninis šokoladas su traškiais migdolų riešutais tikrai „žino“, kaip pavergti didžiules smaližių grupes visame pasaulyje. Be to šis šokoladas nėra per saldus, jis tikrai pakankamai minkštas ir lengvai tirpstantis burnoje.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas