Ukmergiškis nenutrūkstamai repavo 10 valandų.

Jaunimas, Naujausi

Dvyliktokas Pijus pasiekė naują Lietuvos rekordą

Jaunosios kartos repo atlikėjas, ukmergiškis Pijus Opera vasario 25 dieną pateko į Lietuvos istoriją su neįtikėtinu rekordu – nenutrūkstama dešimties valandų repo improvizacija. Savo ambicingą tikslą dvyliktokas įgyvendino Vilniaus knygų mugėje, AGATA „Muzikos salėje“.

Pijus – vienas žymiausių Lietuvos repo improvizacijos puoselėtojų. Freestyle‘o kovų favoritas ir 2021-ųjų metų Lietuvos „Freestyle MC Battle“ čempionas. Nors gyvai improvizuoti dvi, tris valandas ukmergiškis jau bandė ir anksčiau, tačiau dešimtį valandų praleisti ant scenos, kaip teigia pats atlikėjas, tai – istorinis įvykis visam repo ir apskritai muzikos pasauliui Lietuvoje.

Įsitraukti ir tapti šio įvykio dalimi galėjo kiekvienas „Muzikos salės“ lankytojas bei gyvą transliaciją internetu stebintys žmonės. Šios improvizacijos stebėtojai nešė į sceną įvairiausius daiktus – nuo svarstyklių ar knygų iki lūpdažių, kuriuos Pijus paminėdavo repuodamas. Atlikėjas taip pat kvietė interaktyviai bendrauti – pateikti žodžius, frazes ar temą, kurią galėtų įpinti į savo repą.

Dažniausiai pasitaikęs žodis buvo „Ukmergė“. Pijaus mama – Skaistė Vasiliauskaitė-Dančenkovienė, po sūnaus pasiekto rekordo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje atviravo: „Jei kas suskaičiuotų, kiek kartų per tas 10 valandų nuskambėjo žodis „Ukmergė“, tai tikriausiai paaiškėtų, kad nuo knygų mugės pirmųjų metų dar niekad Ukmergė nebuvo taip stipriai atstovauta, kaip šiemet…“

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas