Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Greitas ir patogus būdas siųsti siuntas į Prancūziją

Siuntos į Prancūziją yra viena iš populiariausių krypčių Europoje. Tam, kad siunta pasiektų prancūziją kuo greičiau efektyviau ir patogiau, jums reikia laikytis kelių paprastų reikalavimų. Prieš siųsdami siuntinį, turite pasirūpinti kai kuriais dalykais, pvz., pasirinkti turinį ir – kad įsitikintumėte, jog siuntinys atkeliauja vientisas – taip pat kruopščiai supakuoti. Įdomu, ką dar reikia padaryti? Šie penki paprasti žingsniai yra viskas, ko reikia norint pradėti!

PAŽYMĖKITE SAVO SIUNTĄ

Savaime suprantama, kad jūsų siuntoje turi būti ir siuntėjo, ir gavėjo adresai. Telefono numerio įtraukimas į siuntimo etiketę taip pat nėra blogas sprendimas. Siunčiant siuntinį į Prancūziją, jūsų šūkis turėtų būti „kuo daugiau informacijos, tuo geriau“!

KURJERIŲ PASLAUGOS RINKIMAS

Antras žingsnis – Jūsų poreikius atitinkančios kurjerių tarnybos pasirinkimas. Ir šie poreikiai gali skirtis priklausomai nuo siuntos. Pavyzdžiui, jūs akivaizdžiai norite, kad vertingas siuntinys – nesvarbu, ar jis būtų vertingas emociškai, ar finansiškai – būtų tvarkomas kitaip nei siunta, kuri nėra nei skubi, nei labai svarbi (nors DHL, be abejo, labai rūpinasi ir pastarojo tipo siuntomis). Galite rinktis iš daugybės kurjerių parinkčių – nuo standartinės pašto paslaugos iki garantuoto skubaus pristatymo į Prancūziją.

DĖL SPECIALIŲ SIUNTŲ

Akivaizdu, kad siunčiant knygą draugui nėra nieko rizikingo, tačiau kai kurios prekės yra visiškai kitas dalykas. Peržiūrėkite draudžiamų prekių sąrašą. Ar siunčiate pavojingas prekes? Jiems reikalinga speciali procedūra, todėl įsitikinkite, kad laikotės taisyklių, kurių reikia laikytis. Atminkite, kad siuntimas Europos Sąjungoje nėra tas pats, kas siuntinio išsiuntimas už ES ribų, pavyzdžiui, kai kalbama apie muitinės dokumentus, tokius kaip išankstinė sąskaita faktūra.

PASIĖMIMO UŽSAKYMAS

Kitas žingsnis? Pasirūpinkite, kad jūsų siuntinį pasiimtų kurjeris. Pasirūpinkite, kad kurjeris paimtų jūsų siuntą, užsisakęs vadinamąjį atsiėmimą  arba per klientų aptarnavimo tarnybą.

Stebėkite savo siuntinį

Išmetę siuntinį arba perdavus jį kurjeriui, norite, kad galėtumėte jį sekti. Naudodamiesi sekimo paslauga arba skiltimi „Sekite savo siuntą“ puslapį, galite stebėti savo siuntinio būseną internetu 24 valandas per parą. Turėkite savo sekimo numerį po ranka! Tada sekti dar lengviau.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas