Asociatyvi nuotrauka.

Kriminalai, Naujausi

Slidžiame kelyje – automobilių susidūrimai

Sausio 25-osios rytą eismo sąlygos buvo itin sudėtingos. Dėl apledėjusios kelio dangos sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai stojo šalikelėse, pasitaikė ir eismo įvykių.

Kaip informavo Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė, itin sudėtingos važiavimo sąlygos buvo automagistralėje Vilnius–Panevėžys. Apie 5.50 valandą ties Taujėnų seniūnijos Žilvičiupio kaimu vairuotojas nesuvaldė autobusiuko MERCEDES-BENZ SPRINTER, kuris nuvažiavo nuo kelio bei apvirto ant šono.

Apie 7.30 valandą  Širvintų rajono ribose, ties Puorių kaimu, važiuojant link Ukmergės susidūrė 7 automobiliai – 3 krovininiai ir 4 lengvieji. Vienas vairuotojas dėl sužalojimų kreipėsi į medikus. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo magistralėje buvo apribotas eismas.

Apie 7.35 valandą automagistralėje Vilnius–Panevėžys, ties Vidiškių seniūnijos Skabeikių kaimu, susidūrė du krovininiai automobiliai.  Vilkikas MAN su priekaba važiavo pirmąja eismo juosta, tuo metu antrąja eismo juosta važiavęs vilkikas MB dėl slidžios kelio dangos pradėjo slysti ir trenkėsi į MAN šoną. Pastarosios transporto priemonės vairuotojas nesuvaldė vilkiko ir nuvažiavo nuo kelio.

Apie 7.55 valandą automagistralės 96 kilometre,  ties Taujėnų seniūnijos Dumblio kaimu, taip pat susidūrė du krovininiai automobiliai. VOLVO FM9 vairuotojas nepasirinko saugaus greičio, neįvertino sudėtingų meteorologinių sąlygų, todėl nesuvaldė transporto priemonės ir atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusio ir dėl slidaus kelio sustojusio sunkvežimio MAN TGX puspriekabę. Eismo įvykio metu buvo apgadintas sunkvežimis VOLVO su puspriekabėje buvusiu  kroviniu. Sužalotas pastarojo automobilio vairuotojas nugabentas į ligoninę.

Apie 9 valandą tame pačiame kelyje, taip pat ties Dumblio kaimu, užregistruotas dar vienas eismo įvykis. Automobilis VW atsitrenkė į kitą tos pačios markės automobilį.

Dėl slidžios kelio dangos eismo įvykių neišvengta ir  Ukmergės mieste. 7.43 valandą automobilis WV, sukdamas iš Vytauto gatvės į Kareivinių gatvę, kliudė „Lidl“ prekybos centro apšvietimo stulpą.

8 valandą Klaipėdos gatvėje automobilio TOYOTA vairuotoja nesuvaldė savo transporto priemonės ir atsitrenkė į automobilį VOLVO.

8.38 valandą, Pašilės gatvėje į automobilį VOLVO įvažiavo OPEL markės transporto priemonė.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Tomas :
    Ina ,Jei vairuotojai protu nepasizymi kelininkai neoades
  • Ina :
    Kelininkai prognoziu negirdejo?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas