Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kodėl verta naudoti barzdos aliejų?

Barzdos aliejus šiais laikais yra visur. Yra iš ko rinktis, ypač jei nesate naujokas barzdos priežiūros pasaulyje, kuriuo tam tikru momentu yra visi. Turint daug informacijos, svarbu žinoti, ko jums reikia barzdos aliejuje, kaip jį naudoti ir kas jame yra.

Ar barzdos aliejus tikrai veikia?

Barzdas reikia išvalyti ir sudrėkinti, kad išvengtumėte tokių problemų kaip pleiskanos ir suskilinėję galiukai. Jei drėgmė, dažniausiai barzdos aliejaus arba barzdos balzamo pavidalu, po plovimo į jūsų veido plaukus nesugrąžinama, išdžiūvę jie greičiausiai pasišiauš ir išsiskirs keistose vietose.

Barzdos aliejus puikiai tinka norint vienu metu suteikti kuo daugiau drėgmės jūsų veido plaukams. Rekomenduojame naudoti išplovus barzdą.

Ar mano barzda turi būti ilga, kad galėčiau naudoti barzdos aliejų?

Daugelis žmonių klausia, kada yra tinkamas laikas naudoti barzdos aliejų, tačiau tiesa ta, kad nėra geresnio laiko nei dabar. Jei jūsų barzda trumpa ir jūs tik pradėjote ją auginti, dabar pats tinkamiausias metas. Jei tai labai ilgai, dabar pats geriausias laikas. Nėra netinkamo laiko naudoti barzdos aliejų.

Trumpos barzdos ir barzdos aliejus yra sukurti vienas kitam. Vienas didžiausių skundų dėl barzdos auginimo yra nesugebėjimas įveikti niežėjimo fazės. Kadangi skutimasis labai nušveičia, jūsų veidas tampa šiek tiek sudirgęs ir išsausėjęs, augant naujiems plaukams, todėl juos niežti. Naudodami aukštos kokybės barzdos aliejų, suminkštinsite veidą ir folikulus, sumažinsite sudirginimą ir drėkinsite veido plaukus, neužkimšdami porų.

Ilgos barzdos taip pat puikiai tinka su barzdos aliejumi. Barzdos aliejai išlaiko plaukus žvilgančius ir sveikus, kartu aprūpindami maistines medžiagas ir drėgmę, kurios padeda atkurti ir užkirsti kelią skilinėjimui.

Kas tiksliai yra barzdos aliejus?

Tai kondicionuojančių aliejų, tokių kaip simondsijų aliejus, migdolų aliejus, argano aliejus, avokadų aliejus, mišinys, sumaišytas su eteriniais aliejais, tokiais kaip pipirmėčių, arbatmedžio, levandų, kedro medienos ar kvapiųjų aliejų. Barzdos aliejaus paskirtis – drėkinti ir kondicionuoti barzdą bei odą po barzda. Tai taip pat padeda pridėti blizgesio.

Skirtingai nuo šių eterinių aliejų, kvapieji aliejai yra sintetiniai ir paprastai sukelia dirginimą, paraudimą ir sausumą.

Daugiau apie priemones sužinokite nuorodoje: https://shopmesoderma.eu/produkto-kategorija/veido-prieziura/barzdos-prieziuros-priemones/barzdos-aliejai-ir-vaskai/

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas