Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kodėl specialistai rekomenduoja kremus su peptidais?

Peptidai yra vienas iš labiausiai aptariamų ingredientų senėjimo stabdančios odos priežiūros srityje. Užtepti ant odos, jie pasižymi nepaprasta nauda: atgaivina, daro ją stipresnę ir atsparesnę. Tačiau peptidai neturi magiškų savybių, kaip teigia kai kurie prekių ženklai. Tiesą sakant, nėra vieno ingrediento, kuris pašalintų visus odos senėjimo požymius. Peptidai yra puikus jūsų odos priežiūros režimo privalumas. Jie turi nuostabią naudą odai.

Peptidai odos priežiūroje

Jei jūsų tikslas yra lygesnė, švelnesnė, labiau drėkinama, stangresnė ir jauniau atrodanti oda, jums reikės naudoti ne tik peptidus.

Peptidų nauda odai

  • Odos priežiūros produktuose esantys peptidai gali suteikti daug naudos, įskaitant:
  • Pagerintas odos barjeras;
  • padeda išblukinti smulkias linijas ir raukšles;
  • elastingesnė oda;
  • padeda sumažinti odos paraudimą, sudirginimą ir uždegimą;
  • mažiau išsiveržimų.

Jei derinsite peptidus su antioksidantais, drėkinančiais ir odą atkuriančiais ingredientais, galite tikėtis fantastiškų rezultatų prieš daugybę odos senėjimo požymių.

Kokie peptidai naudojami odos priežiūrai?

Vario peptidas yra vienas iš labiausiai vertinamų odos priežiūros ingredientų. Ažiotažas kilo dėl to, kad jūsų odos statybinius blokus sudaro varis, todėl jis pagrįstas prielaida, kad jūsų odos priežiūros produktuose reikia vario peptido, kad atkurtumėte odą. Nors tiesa, kad vario peptidas yra odą atkuriantis ingredientas, yra daug kitų peptidų, pasižyminčių tokiomis pačiomis, jei ne įspūdingesnėmis savybėmis.

Vario peptido nauda įrodyta, tačiau tyrimuose jis retai lyginamas su kitais peptidais ar kitais pagrindiniais ingredientais, tokiais kaip galingi antioksidantai. Kadangi įrodyta, kad tiek daug ingredientų yra naudingi odai, svarbu nesikoncentruoti į vieną. Įdomu tai, kad taip pat yra tyrimų, kurie rodo, kad varis yra potencialiai toksiškas. Tačiau tyrime daugiausia dėmesio skiriama gryno vario taikymui ant odos, o ne kaip peptidui.

Išvada apie peptidus odai

Peptidai yra esminė sudedamoji dalis kovojant su senėjimu ir turėtų būti jūsų kasdienio odos priežiūros arsenalo dalis, nes norint, kad ląstelės elgtųsi kaip sveikos jaunos ląstelės, reikia kasdienio dėmesio. Tačiau nepamirškite naudoti odos priežiūros produktus su naudingų ingredientų kokteiliu, taip pat kasdienę apsaugą nuo saulės, o ne tik vieną. Tai geriausia, ką galite padaryti savo odos sveikatai ir išvaizdai.

Daugiau priemonių su peptidais galite peržiūrėti mesoderma.eu

Reklma

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas