Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Kaip atskirti kokybiškus sodo namelius nuo nekokybiškų?

Bet kurioje individualioje ar standartinėje pastogėje stogo kokybė prasideda nuo dailylentės, nes tai yra pagrindinė jūsų pastogės apsauga nuo stichijų. Pavėsinės ar kito statinio dailylentės turi būti atsparios vandeniui, ekonomiškos, patvarios, nereikalaujančios priežiūros ir vizualiai patrauklios. Dažniausios dailylentės medžiagos yra mediena, metalas, vinilas ir dirbtinė mediena.

Aukštos kokybės pastogėje paprastai bus dailylentės, kurios tarnaus 30 ar daugiau metų. Mediena ir medinės dailylentės yra labiausiai paplitusios aukštos kokybės pastogės medžiagos dėl jų patvarumo ir natūralios išvaizdos.

Jei stoginė pastatyta pigiai, dailylentės ją pirmiausiai išduoda. Dažniausia nekokybiška dailylentės medžiaga yra plastikas. Plastikas gali būti panašus į vinilą, bet negali atlaikyti tiesioginių saulės spindulių ar kitų oro sąlygų. Vinilo stoginės taip pat gali būti laikomos nekokybiškomis, nes yra daug mažiau patvarios nei medis, o vinilas gali susigadinti daug lengviau. Vinilas gali lūžti nuo smūgio, nelabai gerai atlaiko stiprų karštį arba gali deformuotis kai kuriuose elementuose.

Kiti būdai, kaip sodo namelių įmonės gali sumažinti gamybos kaštus, yra pristatyti jums nedažytą, nesuteptą ar neapdorotą medinę pastogę. Neapdorota mediena ilgai netarnaus ir bus labai jautri pažeidimams bei puvimui.

Jei sodo namelis, į kurį žiūrite, yra medinis, tuomet norėsite apžiūrėti medieną. Mediena pastogėje yra tai, kas išlaiko grindis ir sienas tvirtas. Naudojamos medienos rūšis tiesiogiai įtakoja pastogės tarnavimo laiką ir kainą.

Aukštos kokybės sodo nameliai paprastai bus statomi iš kedro, raudonmedžio, arba seno kipariso. Tai yra patvaresnė ir natūraliai atspari oro sąlygoms mediena. Geroje pastogėje bus slėgiu apdorota mediena, kad ji ilgai tarnautų bet kokiu oru.

Žemos kokybės mediena bus pigesnė, tačiau ji gali neilgai tarnauti. Pušis, fanera ir jaunas kiparisas yra žemos arba vidutiniškai patvarios medienos rūšys.

Kiti dalykai į kuriuos reikia atsižvelgti planuojant pirkti sodo namelį yra langai bei durys. Prieš pirkdami, įsitikinkite ar jie kokybiški. Kelis kartus atidarykite ir uždarykite langus bei duris, kad įsitikintumėte, ar jie niekur nekliūna, darinėjasi sklandžiai ir yra sandarūs.

Daugiau informacijos apie kokybiškus sodo namelius rasite https://timbela.com/lt/product-category/mediniai-sodo-nameliai/

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas