Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

IPTV televizija ir viskas apie ją: ką būtina žinoti planuojantiems įsigyti?

Kas yra IPTV televizija ir ar IPTV technologija yra viskas, kas turėtų būti? O gal tai dar vienas technologinio triukšmo pavyzdys?

Jei esate vienas iš daugelio žmonių, kurie girdėjo apie IP televiziją, bet niekada nematė jos veikiančios, šis straipsnis bus jūsų išsamus vadovas, kuriame rasite viską, ką reikia žinoti apie jos paslaugas. Nuo to, kas yra IP televizija ir kaip ji veikia, iki įvairių tipų interneto paslaugų, kurias galite naudoti norėdami nustatyti IPTV, šiame straipsnyje turėtų būti pateikta viskas, ką reikia žinoti. Taigi, nesvarbu, ar matėte veikiantį tinkamą paketą, ar ne, dabar galėsite suprasti, kas tai yra ir ar jis gali būti jums naudingas.

Kas tai? Interneto protokolo televizija arba IPTV televizija yra vis populiarėjanti technologija, skirta duomenų informacijai ir garso ir vaizdo (AV) perdavimui per IP pagrįstą skaitmeninį tinklą. Tai gali būti Ethernet, WAN, LAN arba internetas. Pridėkite prie lygties geriausio rinkinio dėžutę (STB), o kita svarbi informacija gali būti perduodama per esamas sistemas į asmeninius kompiuterius ar televizorius. IPTV taip pat nesunku būti kas nors vienam (Unicast) arba vienas daugeliui (Multicast).

Kodėl ši technologija tokia populiari? Naudojimasis IPTV televizija ir jos paslaugomis turi keletą reikšmingų pranašumų: pirma, jis leidžia pasiekti prenumeruojamus kanalus, kad ir kur būtumėte, antra, palaiko naujausias interaktyvias funkcijas ir balso ryšiui naudoja specialias technologijas bei transliuoja vaizdo srautą kaip garsą. Dėl to visame pasaulyje atsirado daug IPTV teikėjų ir prekių ženklų, todėl galite pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kaip tai veikia? Tai tas pats procesas. IPTV televizija gali siųsti ir priimti visų rūšių duomenis. Tai reiškia, kad galėsite žiūrėti mėgstamus kanalus nepraleisdami nė vienos serijos. Tai taip pat reiškia, kad vaizdo įrašus ir muzikos failus galėsite žiūrėti tiesiai savo televizoriaus ekrane!

Į jūsų televizorių patenkančių skaitmeninių vaizdo įrašų srautų kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo teikėjo. Apskritai antžeminių paslaugų teikėjų skaitmeninių vaizdo srautų kokybė yra aukštesnė nei skaitmeninių palydovinių paslaugų teikėjų. Palydovinės televizijos skaitmeninės vaizdo paslaugos dažnai siūlo didelės raiškos (HD) kanalus, kurie gali suteikti tikroviškesnį vaizdą. Be to, skaitmeninės palydovinės televizijos kanalai paprastai yra geriau priimami nei antžeminiai.

Dar viena labai svarbi paslauga – skaitmeniniai vaizdai pagal pareikalavimą. Tai yra puikus pasirinkimas, jei norite maksimaliai išnaudoti televizijos žiūrėjimą. Užsiprenumeravę vieną iš šių programų, galite išsinuomoti filmus ir kitą populiarų turinį, taip pat paprašyti filmų ir sporto renginių, kurie jus domina, neišeidami iš namų. Geras priedėlis netgi leidžia žiūrėti vaizdo įrašus keliuose įrenginiuose, kad nereikėtų nešiotis atskiro vaizdo grotuvo.

Pateikėme svarbių pranašumų ir faktų, susijusių su IPTV televizija. Galbūt ši informacija gali padėti apsispręsti, ar esate pasirengę IPTV revoliucijai!

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas