Tradicinis šachmatų turnyras vyko Jonavos sporto arenoje.

Dalyvavo šachmatų turnyre

Sausio 14 dieną Jonavos sporto arenoje vyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas pagerbti šviesaus atminimo trenerį Richardą Banaitį.

Turnyre dalyvavo net 266 šachmatininkai, kurie žaidė dviejuose – A ir B – turnyruose. Į vaikų turnyrą, kuriame rungėsi iki 14 metų amžiaus žaidėjai, atvyko 121 dalyvis. Tarp jų buvo net 16 Ukmergės sporto centro šachmatininkų (mokytoja Virginija Savickienė). B turnyre dalyvavo 145 žaidėjai, čia kartu su suaugusiais žaidė ir ukmergiškė Agnė Mickūnaitė.

Ukmergiškė Mėta Mikulinaitė tarp merginų iki 14 metų iškovojo trečią vietą. Jai prizinę vietą lėmė šešios laimėtos partijos, vienos lygiosios ir tik du pralaimėjimai. Tarp mergaičių iki 10 metų puikiai sužaidė pirmokė Mingailė Latanauskaitė – ji pelnė antrą vietą. Nedaug iki medalio trūko ir Amilei Valikonytei. Apmaudžiai pralaimėjusi paskutinę partiją, Amilė prizinę vietą turėjo perleisti varžovei.

Gerai turnyre žaidė ir Ukmergės sporto centro berniukai. Tajus Augūnas, Armandas Triznickas, Adas Valikonis ir Kęstutis Katinas laimėjo po penkias partijas iš devynių.