Ukmergiškės įsiamžino su prezidentu ir ponia Diana.

Jaunimas, Naujausi

Lankėsi Prezidento rūmuose

Gruodžio 21-ąją Ukmergės ,,Ryto“ specialiosios mokyklos mokinės drauge su mokytoja Regina Šimatoniene lankėsi Vilniuje, Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose surengtoje kalėdinėje popietėje.

Šventinis renginys, į kurį buvo pakviesta ir kuriame dalyvavo daugiau nei 200 vaikų su lydinčiais asmenimis, vyko prie pagrindinės Prezidentūros kalėdinės eglutės. Ji šiemet papuošta visoje Lietuvoje žmonių kurtomis dekoracijomis – iš vilnos pagamintais nameliais. Prie akcijos „Namų jaukumas“, kurią inicijavo ponia Diana Nausėdienė, prisijungė visos Lietuvos savivaldybės, taip pat keli šimtai bendruomenių ir organizacijų – mokyklos, dienos centrai, socialinių paslaugų centrai, senelių namai ir kitos įstaigos. Tarp jų buvo ir Ukmergės rajono vaikų lopšeliai-darželiai bei mokyklos. Iš viso į Prezidentūrą iškeliavo 38 ukmergiškių sukurti spalvingi nameliai.

Popietės pradžioje šalies vadovas Gitanas Nausėda pasveikino susirinkusius vaikus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir perdavė linkėjimų jų artimiesiems, draugams bei mokytojams. Vėliau, išklausę etnomuzikologės Loretos Sungailienės pasakojimo apie advento ir šv. Kalėdų papročius, vaikai mokėsi dainuoti liaudies dainas su folkloro ansamblio „Virvytė“ grupe, taip pat stebėjo tradicinius būrimus ir minė mįsles. Smagiu popietės akcentu tapo ėjimas rateliu ir kiti liaudies žaidimai.

„G. ž.“ inform.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos/Robertas Dačkus

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas