Ukmergiškiai šachmatininkai ir mokytoja V. Savickienė.

Šachmatų turnyre lydėjo sėkmė

Marijampolėje vyko 9-asis Rotaract šachmatų turnyras. Vaikų turnyre Ukmergei atstovavo gausus Sporto centro šachmatininkų būrys: Mingailė Latanauskaitė, Edvinas Latanauskas, Amilė Valikonytė, Adas Valikonis , Martynas Krumžlys ir Evita Silevičiūtė (mokytoja Virginija Savickienė).

Puikiai žaidė A. Valikonis, kuris nepralaimėjo nė vienos iš septynių partijų. Adas šešias partijas laimėjo, vieną baigė lygiosiomis ir vaikų iki 10 metų grupėje iškovojo antrą vietą. M. Krumžlys buvo trečias.

Vaikų iki aštuonerių metų grupėje nugalėtoju tapo E. Latanauskas, jo sesutė Mingailė užėmė antrą vietą.

Suaugusiųjų turnyre kovojo Agnė Mickūnaitė, Mėta Mikulinaitė ir Tajus Augūnas. Agnė iškovojo antrą vietą, Mėta liko ketvirta, bet užsidirbo net 130 reitingo taškų.

Pasak V. Savickienės, turnyras buvo puikiai organizuotas, visi vaikai parsivežė ir dovanų, ir geros patirties bei įspūdžių.