Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Nuo ko pradėti namo fasado atnaujinimo darbus?

Ar yra idealus momentas pradėti fasado atnaujinimo projektą? Pastebėjome, kad pavasario pabaiga ir vasara yra geriausia fasadui įrengti ar keisti. Pagrindinė priežastis yra tai, kad oras yra stabilesnis, mažesnis kritulių kiekis, pastovi temperatūra, nėra stipraus vėjo. Dabar žinome idealų laiką, todėl pasidalinsime su jumis keliais patarimais, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pradedant bet kokius statybos darbus?

Pažeistas fasadas, kuriam gali prireikti atnaujinimo darbų

Pirmiausia, kaip dažnai turėtumėte atnaujinti savo fasadą? Laikotarpis tarp kiekvienos renovacijos labai priklauso nuo jūsų pasirinktos medžiagos ir jūsų regiono oro sąlygų bei kitų išorinių veiksnių. Tačiau kai kurių specialistų nuomone, fasado remontas turėtų būti atliekamas kartą per 10 metų.

Jūsų fasado eksploatavimo trukmei taip pat turi įtakos tai, kaip jį prižiūrite. Reguliarus jūsų fasado tikrinimas padės nustatyti galimas problemas, kurias gali išspręsti nedidelė priežiūra. Jūsų dailylentės vis dar gali būti geros būklės, tačiau galite nuspręsti pagerinti savo namo šilumines charakteristikas pridėdami izoliaciją. Sodas pavasario pabaigoje su namu fone: geros oro sąlygos yra sėkmingo renovacijos projekto pagrindas.

Kokios oro sąlygos tinkamiausios renovacijai?

Kaip minėta anksčiau, statybos darbus geriausia planuoti pavasario pabaigoje ir visą vasarą, kai numatomas mažesnis kritulių kiekis ir daugiau dienos šviesos. Šiuo metų laiku geriausia vengti šiltesnio paros meto ir planuoti darbus ryte arba vėliau dienos metu. Gamybos metodai leidžia pagaminti labai mažai priežiūros reikalaujančią medienos efekto pluoštinio cemento dangą, nereikia dažyti kas kelerius metus. Tiesą sakant, pluoštinis cementas yra patvaresnis ir atsparesnis oro sąlygoms nei mediena ir PVC. 

Prieš pradedant projektą, rekomenduojame susisiekti su vietiniu planavimo biuru, nes kai kuriais atvejais keičiant šeimos namo fasadą gali prireikti planavimo leidimo. Užsisakykite gaminių, kuriuos svarstote savo projektui, pavyzdžius, kad galėtumėte įsivaizduoti, kaip medžiaga ir spalva atrodys jūsų namuose. Taip pat galbūt norėsite apsilankyti statybinių prekių parduotuvėje ir patikrinti įvairius galimus produktus, ko gero jums taip pat bus reikalinga ir pastolių nuoma. Tai padės kruopščiai suplanuoti fasado atnaujinimo projektą. Jei norite dažyti fasadą, turėtumėte atsižvelgti į oro sąlygas.

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas