Ukmergės rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos nariai patirties sėmėsi Alytaus miesto savivaldybėje.

Aktualijos, Naujausi

Alytuje domėjosi sveikatos priežiūros įstaigų veikla ir įgyvendinamais projektais

Pasidomėti įgyvendinamais sveikatos srities projektais ir darbu su specialiųjų poreikių turinčiais vaikais į Dzūkijos sotinę Alytų trečiadienį buvo išvykę rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos nariai.

Svečius Alytaus miesto savivaldybėje priėmė meras Nerijus Cesiulis, mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir administracijos direktorė Ona Balevičiūtė.

Susitikimo metu Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis pasidžiaugė aktyvia mieste veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų veikla.

„Prieš kelis mėnesius vykome į Ukmergę pasisemti gerosios patirties ekologiško maitinimo ikimokyklinio ugdymo įstaigose klausimais, o dabar ukmergiškiai pas mus atvyko pasidomėti sveikatinimo klausimais“, – kalbėdama apie gražią Alytaus miesto ir Ukmergės rajono savivaldybių draugystę sakė mero pavaduotoja ir pažymėjo, jog bendradarbiavimas su kitomis savivaldybėmis yra labai svarbus ir visuomet naudingas.

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narė Danutė Užkurėlytė teigė, jog į Alytų ukmergiškiai atvyko pasisemti patirties, kaip galima būtų geriau dirbti Visuomenės sveikatos taryboje.

Ji taip pat neslėpė, kad ją labiausiai domina VšĮ „Gerumo skraistė“ veikiančio Senelių darželio veikla: „Apie Alytuje veikiantį Senelių darželį skaičiau internete. Tokio darželio Ukmergė neturi, tad manome, kad būtų šaunu, jeigu jis atsirastų ir mūsų rajone. Tikrai atsirastų senjorų, kurie su malonumu jį lankytų, juk žinome, kad juo judresnis senjoras, tuo jis labiau pritampa visuomenėje ir jaučiasi laimingesnis nei tas, kuris užsisėdi namuose.“

Susitikimo metu Alytaus miesto savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas savivaldybės gydytojas Povilas Jagelavičius svečiams pristatė savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiąją programą.

Vizitą Alytuje ukmergiškiai tęsė VšĮ Alytaus autizmo asociacijoje „Lietaus vaikai“, susipažino su šios įstaigos veikla. Jie taip pat apsilankė VšĮ Alytaus poliklinikos Vaikų ir paauglių psichikos dienos stacionare, čia apžiūrėjo Multisensorinę kliniką, taip pat svečiavosi Lietuvos Raudonojo kryžiaus Alytaus skyriuje, Dzūkijos mokykloje ir Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure.

„G. ž.“ inform.

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas