Asociatyvi nuotrauka.

Aktualijos

Rajone suplanuota 18 žemės naudojimo patikrinimų

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) skelbia, kad teritoriniai skyriai iki šių metų pabaigos atliks 1 122 planinius žemės naudojimo valstybinės kontrolės patikrinimus. Ukmergės rajone numatyta atlikti 18 patikrinimų.

NŽT pažymi, kad didelis dėmesys bus skiriamas savavališkų valstybinės žemės užėmimo ir apleistų žemės plotų atvejams nustatyti.

Daugiausia patikrinimų numatoma atlikti Šiaulių mieste ir rajone (60 patikrinimų), Ignalinos rajone ir Visagino mieste (43), Varėnos rajone (42), Telšių rajone (40).

Ukmergės rajone planuojama atlikti aštuonis kitos paskirties žemės sklypų naudojimo patikrinimus ir po penkis valstybinės žemės plotų, nesuformuotų atskirais sklypais, bei žemės sklypų, besiribojančių su vandens telkiniais, naudojimo patikrinimus.

Aštuoni patikrinimai numatyti Ukmergės mieste, penki – Šešuolių seniūnijoje, keturi – Taujėnų seniūnijoje, vienas – Pivonijos seniūnijoje.

Visi žemės sklypai, kuriuos planuojama tikrinti iki metų pabaigos, pažymėti interaktyviame žemėlapyje ir NŽT teritorinių skyrių vedėjų patvirtintuose žemės naudojimo patikrinimų planuose.

Taip pat bus atliekami ir neplaniniai žemės naudojimo patikrinimai pagal gautus pranešimus dėl galimai padarytų žemės naudojimo pažeidimų bei tikrinama, ar asmenys pašalino anksčiau nustatytus žemės naudojimo pažeidimus.

Daugiau informacijos, kokių teisės aktų nuostatų ir kokių pareigų visi žemės savininkai ir naudotojai privalo laikytis naudodamiesi žemės sklypais ar valstybinės žemės plotais, galima rasti Žemės naudojimo tvarkos reikalavimų žemės naudotojams kontroliniame klausimyne. Šis klausimynas siunčiamas žemės savininkui, naudotojui ir kitiems suinteresuotiems asmenims kartu su pranešimu apie numatytą atlikti planinį žemės naudojimo patikrinimą bei pildomas atliekant patikrinimą.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas