Aktualijos

Žiemos sezonui bus išjungti miesto fontanai

Atvėsus orams, visi šalies miestai atsisveikina su fontanais, kad jie galėtų saugiai peržiemoti ir nuo pavasario vėl visus džiuginti. Šios savaitės pradžioje bus išjungti ir abu Ukmergės fontanai – prie Kraštotyros muziejaus ir prie ligoninės.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimblienė papasakojo, kad šių metų pavasarį abu Ukmergės fontanai buvo paleisti balandžio 28 dieną. Iki rugsėjo mėnesio jie dienos metu veikė ištisai, buvo išjungiami tik nakčiai. Nuo rugsėjo viena valanda buvo pavėlintas jų įjungimo laikas bei viena valanda paankstintas išjungimo laikas, taip pat buvo nustatytas įsijungimo intervalas – kas 15 minučių. Dėl šio taupymo režimo, lyginat su ankstesniu laikotarpiu, kuomet būdavo sunaudojama vidutiniškai po 200 kub. metrų vandens per mėnesį, per spalį buvo sunaudota beveik triskart mažiau – 74 kub. metrai.

UAB „Ukmergės vandenys“ išjungtus fontanus paruoš žiemos sezonui. Fontanų mechanizmai bus kruopščiai išvalyti, kad juose neliktų vandens, ir išsausinti, kad minusinė žiemos temperatūra jų nesugadintų.

„G. ž.“ inform.

Dainiaus VYTO nuotrauka

Palikite komentarą apie straipsnį

  • **** :
    Pasidalins ar dalinasi ... puota, maro laiku.
  • bbb :
    taupyt juk anksciau prase lt vyriausybe...bet ukmergei po fik...kokie cia taupymai ) va kaip gyvenam ukmergei....

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas