Kriminalai

Naktį apvogta bažnyčia

Sekmadienio, lapkričio 13-osios, ryte policijai pranešta apie vagystę Ukmergės šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Išlaužus seifo duris, pasisavinti pinigai – apie 7 000 eurų.

Naktį į sekmadienį apvogtą zakristijoje esantį seifą apie 8 valandą ryto pirmasis pastebėjo į maldos namus atvykęs parapijos klebonas. Įvykio vietą apžiūrėję  policijos pareigūnai išsiaiškino, jog į bažnyčią buvo patekta pro pagrindines duris, išlaužus medines durų grotas. Vagys tam greičiausiai pasiruošė iš anksto, kai maldos namai buvo atidaryti, atkabinę pagrindinių durų kablį. Patekę į vidų piktadariai išplėšė zakristijoje esančio seifo duris ir iš jo buvo pagrobė apie 7 000 eurų. Bažnyčioje laikyti pinigai buvo skirti parapijos reikmėms.

Policija dėl svetimo turto grobimo įsibrovus į patalpas pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 178 str. 2 d.

„G. ž.“ inform.

Loretos EŽERSKYTĖS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • **** :
  Savivaldybeje kitokie sedi?
 • Aha :
  Geroves Valstybe. Kainos visur taip kyla,kad vagysciu ir plesimu tik dauges. Jei taip ir toliau tai nebe uz kalnu ir 90uju banditizmas gris. Bus nebe tik gamtosaugininkai brakonieriauja ir narkomanai baznycias plesia.
 • Laima :
  Liūdna
 • Jadze :
  Anyksciuostai auku dezute isplese su 500 euru. Ant baznyciu plesimo persimete,ieit lengviau, kameros kazi ar veikia, signalizacija ir kazi.
 • Alvyra Taraškevičienė :
  Na,atsirūgs jiems šitas poelgis !

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas