Prizines vietas iškovojusių komandų žaidėjai.

Rajono tinklinio pirmenybes laimėjo „Draugai“

Arvydas PĖŠINA

Ukmergės centrinio stadiono sporto salėje vykusiose rajono tinklinio pirmenybėse varžėsi šešios komandos. Pirmenybes rengia Ukmergės sporto centras, jos organizuojamos nuo 2009 metų.

Pirmajame etape ekipos tarpusavyje susitiko po kartą pogrupiuose. Tolesniame etape „A“ pogrupyje pirmą vietą užėmusi komanda susitiko su „B“ pogrupio antrą vietą užėmusia komanda, „A“ pogrupyje antrą vietą užėmusi komanda susitiko su „B“ pogrupyje užėmusia pirmą vietą komanda.

Antrajame etape pusfinaliuose susitiko „Mixai“ ir „Meteoras“. Šiose rungtynėse rezultatu 2:0 laimėjo „Mixai“. Kitame pusfinalyje „Draugai“ 2:0 nugalėjo komandą „Zebrai“.

Kovoje dėl čempionų taurės rezultatu 2:0 „Draugai“ nugalėjo „Mixų“ komandą. Rungtynėse dėl trečios vietos „Meteoro“ tinklininkai rezultatu 2:0 nugalėjo „Zebrus“. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Pagerbti ir geriausi prizines vietas pelniusių komandų žaidėjai – Tadas Kvietkauskas („Draugai“), Karolis Varnas („Mixai“) ir Matas Prascienius („Meteoras“).