Ukmergiškė stebėjosi, kodėl prieš Visų Šventųjų dieną ir Vėlines nebuvo išvežti sugrėbti lapai, nesutvarkytos apleistos kapavietės.

Naujausi, Nuomonių telefonas

 „Aplinkos tvarka priklauso ir nuo gyventojų atsakingumo“

Nijolė STUNDŽIENĖ

 

Lapkričio 1-ąją Vaižganto kapinėse apsilankiusi ukmergiškė stebėjosi, kodėl prieš Visų Šventųjų dieną ir Vėlines nebuvo išvežti sugrėbti lapai, nesutvarkytos apleistos kapavietės.

„Pernai tikrai taip nebuvo, – kalbėjo moteris. – O šiemet net prie pagrindinio tako palikti maišai, prikimšti žaliųjų atliekų, lapų. Daug kur jie tik į krūveles sugrėbti. Negi sunku buvo visa tai išvežti? Nepasirūpinta ir apleistais kapeliais“.

Ukmergės miesto seniūnas Žilvinas Dirsė, išgirdęs gyventojos priekaištus, nenorėjo sutikti. Pasak seniūno, paskutinę spalio savaitę žalienos iš Vaižganto ir kitų kapinių buvo vežamos visais pajėgumais.

„Noriu atkreipti dėmesį, kad ne visi kapinių lankytojai ir kapaviečių prižiūrėtojai elgiasi atsakingai, o surinktus lapus, gėles ir kt. ne visada nuneša iki konteinerių, palikdami pačiose kapinėse, prie tvoros ar net pagrindinių takų. Būkime pilietiški ir atsakingi, vertinkime kitų darbą ir aplinka bus daug tvarkingesnė“, – kalbėjo Ž. Dirsė.

SKAITYTOJOS nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • Gal ne lankytojai :
    "ne visi kapinių lankytojai ir kapaviečių prižiūrėtojai elgiasi atsakingai" - visi niekad nebus tvarkingi ir atsakingi, net geroje šeimoje pasitaiko vienas "futbolininkas". Reikia sudaryti sąlygas ir tvarkas taip, kad nebūtų galimybės ir noro daryti betvarkę. Tam tikslui yra iš mūsų lėšų išlaikoma valdžia.
  • Kodel apie tai nerasote? :
    Ukmergės medžiotojų ir žvejų draugija vadovas Vaidas Bakanauskas turi rimtų nemalonumų – prieš keletą savaičių jis sučiuptas brakonieriaujantis.
  • Kodel apie tai nerasote? :
    https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=91703049

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas