Asociatyvi nuotrauka.

Įvairūs

Ar pre-workout papildai yra reikalingi?

Pre workout papildai mūsų visuomenėje populiarėja vis labiau. Kai kurie žmonės į šiuos žvelgia skeptiškai, o kiti ramia širdimi įtraukia juos į savo rutiną. Ar šie tikrai reikalingi – be galo individualu ir priklauso nuo asmens gyvenimo būdo. Visgi, pastarieji išties praverčia tiems, kurie susiduria su energijos trūkumu treniruočių metu. 

Ką reikėtų žinoti apie šiuos papildus?

Jeigu pirmą kartą išgirdote terminą „pre workout papildai“, greičiausiai kyla nemažai klausimų. Tad, kokius svarbiausius punktus reikėtų žinoti? Iš esmės, šis produktas yra skirtas tam, jog treniruotės metu turėtumėte daugiau energijos ir galėtumėte maksimaliai padirbėti. Tai ypač aktualu tuomet, jeigu planuojate sunkiai pasportuoti, o Jūsų kūnas nėra prie to pripratęs. Įprastai, pre workout papildai būna miltelių pavidalo. Juos galima sumaišyti su vandeniu ir paprasčiausiai išgerti prieš treniruotę. Visgi, renkantis tinkamą produktą, labai svarbu atsižvelgti į pastarojo sudėtį. Kitu atveju, galite nusivilti nesulaukę norimo rezultato. 

Kokių ingredientų ieškoti?

Kaip jau minėjome, renkantis tinkamus papildus, labai svarbu atsižvelgti į pastarųjų sudėtį. Skirtingi produktai gali pasižymėti be galo individualiais ingredientais, todėl pasiklysti tikrai nesunku, ypatingai tuomet, jeigu dar nesate pirkę šių anksčiau. Taigi, į ką derėtų atsižvelgti? Įprastai, tarp energiją didinančių ingredientų dominuoja kreatinas bei kofeinas. Tačiau, galite ieškoti ir tokių papildų, kurie savo sudėtyje turėtų azoto oksido. Taipogi, nepamirškite naudoti tokių vitaminų ir mineralų, kaip B12, geležis ir melatoninas.

Ar šie papildai gali pakenkti?

Tinkamai naudojami, pre workout papildai nėra kenksmingi ir suteikia nemažai teigiamų pojūčių. Visgi, kaip ir kiekvienas produktas, šie taip pat turi keletą trūkumų, į kuriuos pravartu atsižvelgti. Pavyzdžiui, pastarųjų sudėtyje gana dažnai yra dirbtinių saldiklių. Kai kuriems, kiek jautresniems žmonėms šie gali sukelti pilvo skausmus ar diskomfortą. Taipogi, vartodami pernelyg daug papildų, galite susidurti su kofeino perdozavimu. Tad, būtinai atsižvelkite į geriamos kavos kiekį ir suderinkite viską tarpusavyje. Visa kita – vien privalumai, kuriais pasinaudoti būtų tikrai pravartu. Tačiau, jeigu dar dvejojate, pasitarkite su profesionalais. 

Reklama

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas