Ties Jonavos ir Ukmergės rajonų riba buvusį riboženklį pakeisti nauju ketinama dar šiemet.

Naujausi, Nuomonių telefonas

Supuvę riboženkliai bus atstatyti

Loreta EŽERSKYTĖ

„Daugiau kaip prieš metus buvo demontuoti remonto reikalaujantys mediniai riboženkliai, kurie stovėjo ties rajono riba prie kelių, vedančių nuo Utenos, Anykščių, Panevėžio ir Jonavos. Visų jų būklė buvo bloga, tikrai nedarė garbės Ukmergei. Kai juos išardė, žadėta ąžuolinius stulpus atnaujinti ir grąžinti į senąją vietą. Kol kas riboženklių prie pagrindinių įvažiavimų į rajoną nėra. Galbūt kažkas pasikeitė ir senieji originalūs riboženkliai, kurie buvo tapę tarsi vizitine Ukmergės kortele, nebus atstatyti?“ – elektroniniame laiške klausė Jonas.

Rajono savivaldybės administracijos Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja Daiva Zimb-lienė informavo, jog riboženkliai bus atstatyti. Kadangi senieji supuvo, bus daromi nauji. Ąžuolai riboženkliams buvo nupirkti dar pavasarį.

Pagaminti naujus riboženklius patikėta tautodailininkui Stasiui Zinkevičiui. Pirmasis, prie Jonavos ir Ukmergės rajonų ribos, bus atstatytas dar šiais metais. Kiti ąžuoliniai stulpai gaminami.

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas