Nuomonių telefonas

Kviečia teikti pasiūlymus dėl galimų taupymo priemonių

Nijolė STUNDŽIENĖ

Į redakciją skambinęs ukmergiškis stebėjosi, kad rugsėjui įpusėjus vis dar veikia miesto fontanai.

„Pabrangus dujoms, padidėjus elektros, maisto produktų kainoms esame priversti susiveržti diržus, – kalbėjo laikraščio skaitytojas. – Manau, kad apie taupumą turėtų galvoti ir rajono valdžia bei imtis priemonių. Viena jų – miesto fontano, esančio Kęstučio aikštėje, sustabdymas. Vasara jau praėjo, todėl, mano įsitikinimu, jį jau galima būtų užkonservuoti. Dabar keista, kai net naktį, kai mieste nėra žmonių, jis veikia ir dar švyti įvairiomis spalvomis. Gal vertėtų jau pradėt taupyti?“

Tas pats ukmergiškis norėjo sužinoti, ko imsis savivaldybė drastiškai pakilus elektros kainoms, kitoms išlaidoms.

Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė savivaldybės vadovų ir darbuotojų vardu padėkojo pilietiškiems gyventojams, kurie informuoja apie mieste iškylančias problemas, teikia pastebėjimus ir pasiūlymus.

„Šiuo metu savivaldybėje ruošiamas taupymo priemonių planas, kuris bus pristatytas visuomenei jį patvirtinus. Klausimas dėl fontano yra viena plano dalių.

Maloniai kviečiame gyventojus teikti argumentuotus pasiūlymus dėl galimų taupymo priemonių el. paštu viesiejirysiai@ukmerge.lt arba atvykus į savivaldybę – Kęstučio a. 3, 1 kabinetas“, – kalbėjo vicemerė.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Marius :
  Tuoj ruduo ipuses, o jie tik ruosiasi....
 • Asta :
  Manau uztektu i Varno namus paziuret
 • BOMBERIS :
  Penktadienio vakarą apie 20 val. grįžau į Ukmergę iš kaimo. Jau tamsoka. Tamsios, dar neapšviestos ir pagrindinės miesto gatvės-Antakalnio, Vilniaus, Kauno. Užtat Pilies parkas šviečia, žaižaruoja lyg bažnyčios altorius per atlaidus. Manau taupant reikėtų pasirinkti prioritetus-kas svarbiau –apšviestos miesto gatvės ir perėjos ar parkas. Aš labai abejoju ar kas nors vakarais eina į parką ant suoliukų knygų skaityti. Tuo labiau, kad jau ruduo-žvarboka.
 • Xxxx :
  ir dar tyciuojasi viesai is zmoniu ... konservai
 • Nu jo :
  I balciunienes namus paziurekit, suprasit kur viskas plaukia ... paukot jos rink.kompanijai nepamirskit...padekojo vadovu vardu- o kas ji tada? Nesiorentuoja aplinkoje visai

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas