Kūno kultūros ir sporto taryba su bėgimo entuziastais Ž. Maleronka (trečias iš kairės) ir D. Kulakausku (dešinėje).

Sportas

Ukmergėje plečiasi bėgimo entuziastų ratas

Rugsėjo 7 dieną rajono savivaldybėje vyko Kūno kultūros ir sporto tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir ukmergiškiai bėgimo entuziastai Žilvinas Maleronka bei Deividas Kulakauskas. Jiems administracijos direktorius Darius Varnas perdavė 11 vardinių marškinėlių su Ukmergės atributika.

Dar 2021 metų pabaigoje Ukmergės rajono bėgikams buvo įteikti pirmieji 14 tokių sportinių marškinėlių. Kadangi per tą laiką sparčiai išsiplėtė bėgikų ratas, buvo nutarta iš rajono savivaldybės biudžeto Kūno kultūros ir sporto plėtros programos lėšų dar papildomai nupirkti vardinių sportinių marškinėlių ir perduoti juos Ukmergę garsinantiems naujiems bėgimo entuziastams.

Ukmergės rajone šiuo metu yra apie 30 (maždaug 20 vyrų ir 10 moterų) bėgimo mėgėjų, kurių amžius – nuo 23 iki 68 metų. Jie tradiciškai dalyvauja Vasario 16-ajai skirtame bėgime „Pabaiskas-Ukmergė“, istoriniame bėgime „Baltijos kelias“, Ukmergės fabrikų kroso taurės varžybose, bėgime Medininkų aukoms atminti. Ukmergiškiai garsina rajoną dalyvaudami ir Lietuvos bėgimo taurės etapuose, pusmaratonių ir maratonų varžybose, bėgimuose, skirtuose įvairioms datoms pažymėti, organizuojamuose Lietuvos miestuose. Ukmergiškių bėgikų komanda dalyvavo ir rugsėjo 11-ąją vykusiose „Rimi Vilniaus maratono“ bėgimo varžybose.

Posėdžio metu nuspręsta nuo spalio 1 dienos atnaujinti Ukmergės plaukimo baseino veiklą. Taip pat buvo svarstyti su Europos judumo savaitės renginiais susiję klausimai, kalbėta apie rajono sportininkų, pasiekusių aukštų rezultatų, skatinimo tvarkos įgyvendinimą, diskutuota ir dėl ateinančių, 2023 metų rajono biudžeto sporto plėtros programos projekto.

www.ukmerge.lt

 

Palikite komentarą apie straipsnį

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas