Nuomonių telefonas

Vilties gatvės gyventojams sužibs viltis?

Loreta EŽERSKYTĖ

 Į redakciją paskambinusi Vilties gatvės gyventoja su nuoskauda kalbėjo, jog greičiausiai nesulauks jų gatvelės remonto: „Kai buvo tvarkoma Linų gatvė, transporto priemonių eismą nukreipė aplinkinėmis gatvėmis, nemažai sunkiasvorių automašinų važiavo ir neasfaltuota mūsų Vilties gatvele. Dėl to jos būklė tapo dar prastesnė. Baigus darbus ir atidarius transporto eismą Linų gatve, rajono valdžia paskelbė, jog bus tvarkomos tik trys gatvės – Dirvonų, Malkų ir Trakų. Esą jau yra nupirkti šių trijų gatvių atnaujinimo projektavimo darbai, o kitais metais numatyta siūlyti šias gatves perkelti į prioritetinę remontuojamų kelių ir gatvių sąrašo eilę. Mums apmaudu, jog pamiršta Vilties gatvė. Pernai čia paklota lietaus kanalizacija, tikėjomės, jog neužtruks ir asfaltavimas. Deja… Šiuo klausimu kreipiausi į rajono savivaldybės administracijos Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėją Tadą Balžeką, tikėjausi sulaukti argumentuoto paaiškinimo. Tačiau iš valdininko išgirdau įžeidžiančiai nuskambėjusią frazę – esą neturiu kompetencijos vertinti, kurios gat-vės turėtų būti tvarkomos… Vis tik norėtume sužinoti, kada ateis eilė remontuoti Vilties gatvę.“
Skaitytojos skundą perdavėme rajono savivaldybės administracijai. Atsakymą atsiuntęs Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas T. Balžekas pripažino, kad kalbėjosi su gyventoja, bet teigė nepamenąs, jog ištarė tokius ją įžeidusius žodžius.
„Tikriausiai pašnekovei nepatiko, kai pasakiau, jog pirmiausia reikėtų sutvarkyti Dirvonų gatvę, o jau po to ateis eilė ir Vilties gatvei. Pastaroji gatvė tik-rai nėra pamiršta ir kaip buvo žadėta – bus tvarkoma, bet po to, kai bus sutvarkyta Dirvonų gatvė, nes taip daryti ir technologiškai yra geriau. Be to, vienu metu negali būti tvarkomos visos to kvartalo gatvės. Atsižvelgiant į šį gyventojos nusiskundimą, klausimą dėl Dirvonų, Malkų, Trakų ir Vilties gatvių remonto eiliškumo artimiausiame posėdyje svarstys darbo grupė Ukmergės rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių) priežiūros ir plėtros klausimams spręsti“, – patikino Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas.

 

Palikite komentarą apie straipsnį

 • //// :
  Ir kam pasiskusit? patruliui ...
 • Is tikruju :
  Kam reikejo kurti valstybe, kurioje zmogus bus zeminamas valstybes tarnautoju, t.y pacios valstybes.? Juk valstybes tarnautjui yra kiti standartai, jei bendrauti nesugeba, dirbti negali.
 • Nora :
  Savivaldybeje su gyventojais bendrauja taip pat kaip tarybiniais laikais- nemandagiai, grubiai. Kyla klausimas- kam reikejo kurti tokia valstybe? Gal rajono politikieriai zino?
 • ruduo :
  Stengiuosi apeiti savivaldybes pastata, nes ten daug nepagarbos , daug chamizmo, nemalonu paprasciausiai... esu turejusi ten reikalu...
 • Vladimiras :
  Paziurekit kaip atrodo Varno namai ir tada spreskit kur dingsta pazadai
 • Gyventojas :
  O kada sužibs viltis dėl Birutės g. asfaltavimo? Jau žadama, žadama ir niekaip neišpildomi pažadai!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto
traffix.lt

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas

Žiūrėti kitas naujienas