Ukmergės merginų paplūdimio komanda (su vadovu Rimantu Lenartavičiumi) iškovojo pirmą vietą.

Sportas

Varžėsi Aukštaitijos seniūnijų sporto žaidynėse

Arvydas PĖŠINA

Utenoje vyko antrosios Aukštaitijos seniūnijų sporto žaidynės, kuriose savivaldybėms atstovavo geriausi seniūnijų sportininkai. Čia varžėsi Utenos, Anykščių, Molėtų, Kupiškio, Ukmergės, Ignalinos bei Zarasų rajonų atstovai.

Žaidynėse sėkmingai pasirodė Ukmergės rajono savivaldybės komandos. Merginų paplūdimio tinklinio komanda tapo čempio-nėmis, vyrai laimėjo sidabro medalius. Atkakli kova vyko stalo teniso varžybose. Ukmergės komanda, nusileidusi tik Utenos sportininkams, buvo antra. Šaškininkai užėmė ketvirtą, šachmatininkai – septintą vietą. Ketvirta buvo ir smiginio komanda.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Utenos rajono savivaldybė (45 taškai), antri – Anykščių (31 taškas), treti – Molėtų rajono savivaldybės sportininkai (28 taškai). Ukmergės rajono savivaldybės komanda surinko 23 taškus ir užėmė penktą vietą.